Elaziğ///23

günaydın kızlar. ben çok şükür toparladım ama dün kayınvalidem çok kötüydü. doktora götürdü eşim ciğerlerini üşütmüş demiş doktor yani grip değilmiş. dün serum filan takıldı sabahta eşim gitmeden önce takmış. ama kendi eliyle yapıyo, sürekli muslukta akıttığı buz gibi suyu içiyo yada bi,zim kızla uğraşmaktan direnci yerler düştü kadıncağızın :KK53:
bu arada dün en çok metenin yarışmasını beğendim. ilk defa bu dizide yüzümde bir gülümseme ifadesiyle izledim. ha bide kına faslında caroline'in tıslayıp oynamasına. :KK52:

günaydın kızlar. özgül ilk günaydının sen yapmışsın. bugün geç kaldım. rekorumu elimden aldın canım. damla içi yapılı değilmiydi evin? nevin elazığa uçtunmu? inşallah minik tosbağamı hasta etmedin?
hheheee ben kaptım ama bugün geç kalktım rekora devam edebilirsin datlum :)

bu ne kızlar hepinize nazarmı değdi nee??hepinize geçmiş olsun gamze nevin özğül...
iyi bakın kendinize...
damla doydunmu faceye :KK1::KK1:
sagol canım teşekkürrrr sen nasılsın?
caroline o saçların elime dolayadım biiii
kız sen dur ben dolayam sen hamişsin yorulmaa :)
günaydın kızlar. ben çok şükür toparladım ama dün kayınvalidem çok kötüydü. doktora götürdü eşim ciğerlerini üşütmüş demiş doktor yani grip değilmiş. dün serum filan takıldı sabahta eşim gitmeden önce takmış. ama kendi eliyle yapıyo, sürekli muslukta akıttığı buz gibi suyu içiyo yada bi,zim kızla uğraşmaktan direnci yerler düştü kadıncağızın :KK53:
bu arada dün en çok metenin yarışmasını beğendim. ilk defa bu dizide yüzümde bir gülümseme ifadesiyle izledim. ha bide kına faslında caroline'in tıslayıp oynamasına. :KK52:
geçmiş olsun canım allah şifa versin
selam kızlar yine hastalık haberleriyle karşınızdayım :KK43:(

bu akşam yine acildeydim serum falan takıldı hala toparlayamadım ama :KK43:(

ne zaman ii olucam ben yaa :KK43:(
aaa kıs sende mi hasta oldun geçmiş olsun allah şifa versin sanada banada alişimin kayganasınada :KK9:

sağolun kızlar

evet damla her tarafımdan virus yayıyorum

valla hiçbiyere girmedim

girdim 2 adres var bi burası bide face

sanırım msnim çalınmış çalan kişi yolluyomuş

selam kızlar. nasılsınız? benim kayınvalidem hakikaten çok kötü ya. ben çok şükür atlattım. dün yemek bile yapamamıştı kadıncağız. acıdım haline. nalet olsun içimdeki insan sevgisine yahu.
gamze, nevin, şebnem, damla sizler nasılsınız?

alisimcim ben ara ara iyiyim ara ara kötüyüm dün akşam yine fenalaştım kuskus mahfoldum:)ama şimdi iyiyim bide gece öyle bir gerilmişimki yatakta uykumda karnımda şidettli bi ağrıyla uyandım ve farkına vardımm gerildiğimin bişey olmuşmudur ya :KK43:

hadi ya geçmiş olsun şebnem. ama birkaç haftaya kadar şikayetlerin azalır. ya bide hormonlarla ilgili sanırım bende hamileyken sürekli karman çorman rüyalar görürdüm. hemde sürekli.üstelik çok rüya gören biriside değilim.yani diyeceğim farklı bir psikolojin oluyor. bebeğede korkma ben kaza geçirdiğimde bile doktor bana kendini düşün onun yeri gayet rahat ve güvenli bir yerde demişti.

alişim bi kutu antibiyotik bititrdim

ama sanırım yanlış ilaç kullandım çünkü iltihabıma etki etmedi hala halsizim ve içten titreme geliyo

:KK43:((

günaydın kızlar. nasılsınız? gamze ortalıkta böyle bir salgın var. bak ben dün kayınvalideme hazır salep varya ondan üzerinede toz tarçınla azcık zencefil attım verdim. inan sıcak sıcak içince bayağı bir rahatladı. sende böyle şeyler dene bence. madem antibiyotik kar etmiyo.

gamzem cnm daha geçmedimi çocuklarda bırakmaz dinlenmen için
ben erken atlattım bu defa nasıl olduysa :) ama hiç ateşim çıkmamıştı 2 gün yüksekti yattım belkide ondan erken kalktım
alişim bende hemen muhallebi yaparım ama sıvı olur oda bana ii gelir çok rahatlatır beni :)
tatilde bitti çok şükür :) şubat çıksın mart gelsin :) günler uzasın bahar gelsin nevin yürüyüş yapsın forma gelsin :KK70: inşşşşşşşşşşşşşş :)))

hayırlı cumalar
bizde kızımla saglık ocagına gittik 4. ay aşımızı olduk bi ishaldi kızım antibiotikten dolayı onada ilaç yazdı verdim şimdi uyudu kilosuda düşmüş kuzumun zaten zor kilo alıyodu 6.300 den 6.180 e düşmüş:KK43:
nevin yaz gele bize gele bacımm verem kiloları bende hala 79kg dayım :KK14:

kilolardan bahsettikçe moralim bozuliyyyy. başka konuya geçelim. akşama ne yemek var mesela? :KK56:

alişim yemekte kilo yapar :) kiloooo kg kilogram cıklar :KK70: bende 1 kilo aldım geldim :)))

ya geldimki ne göreyim ev serum poşetleriyle iğnelerle dolu kocacım çok hasta agzı burnu hep yara nası bi gripse mahfetmiş kocamı ya:KK43:şimdi yine gitti serum taktırdı geldi:KK43:
ya bende yaz gelsin iistiyorum bende yürüyüş yapmak istiyorum bende fazla kilo almadan hamileliğimi geçirmek istiyorum:)))ben tatilde almamaışım sanırım şimdi tartıldım ama hep tok karnına çıktıgım gibiydi bakalım yarn aç karnına tartılıcam

oy gamze annen olaydı bakardı sana nası geçerdi hemen ben orda öyle iyiydimki yani arada kötü oluyodum ama buradaki halime göre ço kiyiydim :)annecim ilaçımı ıhlamur çayımı yoğurdumu balığımı :))daha ne sayıyım çok iyi baktı bana dombilimmm

oyyy kızlar anne demeyin baa içim bi tuhaf olii
canım anammmm

bu akşamdan itibaren biraz daha ii oldum en azndan ayağa kalkabiliyorum
3 gündür katlanması gereken çamaşırımı katlamayı planlıyorum

ben yazz gelsin istiyorumm
nefret ediyorum kıştan isinden pisliğinden bi avuç günlerinden

nerdesiniz ya kızlar öyle canım sıkıldıki anlatamam kociş hasta diye evde oturuyoruz.daha doğrusu o geceden beri yatıyo ben oturuyorum.hatta dün saat 3den beri yatıyo

siz nerdesiz haaaa burçinnnn niye girmiyosun kızz ya sema hanımmm nerelerdesiz

gamze geçmiş olsun ya daha düzelmedinmi sen..antibiyotiğin yeterli gelmedi demekkii..git bi kan tahlili yaptırsana.

iyi günlerrr
dimple çok iş yapıp kendinide fazla yorma canım gerçi üç cocukla ne kadar iş yapmayabilirsin ki

X