Elaziğ///23

canım iyiyimde bu sıralar iştahım iice açıldı zor durdıruyorum kendimi.yeşillik,meyve vs. yemekten bi hal oldum valla
tayinimizde diyarbakır merkeze çıktı.temmuz 23 veya 24 te ilişiğimizi kesip gidecez.şimdiden gözümde büyüdü bu ev nası toplanacak edecek.allahtan kayınvaldemler gelecekte onlar yardım edecekler...
sen nasılsın kuzucukların nasıll:))

canım hamileydin yanlış hatırlamıyosam ne güzel işte ne kadar çok yesen bebişine o kadar faydası olur.Allah yardımcın olsun ev taşıması çok zor.benim kız hasta boğazı dolmuş iki gündür sabahlıyorum hep ateşi var.

ah canım çok çok geçmiş olsun ya
ya bende tansiyon olduğu için doktorum ne kadar az kilo alsan o kadar iyi dedi.sadece bebişe yarayacak şeyler yiyorum bende...
elif isra hoşgeldin...

eşim bu akşam nöbetçi.yanlızım yine evde offf patlıcam yine sıkıntıdan kızlar:a015:

Elifim geldin mi canım,herşey yolunda da kız hasta boğazı dolmuş sabaha kadar ateşi vardı ağladı durdu.
Bıgsıze tansiyon varsa işin zor canım dikkat et o zaman,akşama da buralara takılırsın geçer can suıkıntın.Ben akşamları fazla giremiyorum,girince beş karış suratı asılıyo adamın.Ama gece uyuyunca kim tutar beni.

ah canım çok çok geçmiş olsun ya
ya bende tansiyon olduğu için doktorum ne kadar az kilo alsan o kadar iyi dedi.sadece bebişe yarayacak şeyler yiyorum bende...
elif isra hoşgeldin...

hoşbulduk canım sağol ... toparlanmaya başladınmı ?

evet geldim ... senin ısrarına fazla dayanamadım ... kızın için geçmiş olsun diyorum ... dikkat et ilerlemesin ... sen getir onu elazığa bi güzel ısırayım yanaklarını ... hadi kızlar bana bi fikir verin akşam ne yemek yapiyim ... malum çalışınca insan öyle pratik ve çabuk pişen yemekler yapmak gerekiyo ...

Elifim canım ben bezelye yapıyorum sen de yap istersen çabuk pişiyo,kızımı da getireyim ister ısır ister öldür bıktırdı beni inanka,bu kadar yaramaz bir çocuk olamaz.Görsen beş dakikada verirsin notunu..

evet bezelye iyi fikir aslında ... evde de vardı saten ... çok sağol valla ben arada bi sana sorayım böyle ... yanınada pirinç pilavı yaparımm.. eee tamam işte başka ne olsun ...

elifcim sağol toparlandım.bulantılarım falan bitti çok şükür=)

Elif afiyet olsun canım,ben pilav yapamadım yanına tüp bitti,çok da sevmiyolar zaten.Yarın görüşmek üzere ...

günaydın diycem ama öğlen olmuş,herkese selamlar nasılsınız kızlar?

kızlaaar,nerdesiniz,sayfamız yine aşağılara düşmüş..

mehalp geldim canım ama burada bi türlü buluşamadık kimseyle ya ben geliyom siz gitmişiniz siz geliyosunuz ben yokum bu nasıl iş yaa isyan edecem vallaa

Ayşegül hoşgeldin canım,ben de uğruyorum kimse olmayınca da çıkıyorum mecburen,ancak böyle uğradıkça sohbet edelim ne dersin?Eliiiiiif kaçak yine gelmiyosun bak düştük en altlara:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…