Elaziğ///23

evet pek girmiyom canım sende bebek bekliyomuşun çok sevindim, hayırlı olsun
güzellikte okulla ilgili işte, yani farklı bişeyler yok farklılık sende olmuş ;D

kızlar merhaba gelin de olmasa işiniz yani yaman kimse yazmıyormu nerde Bu Elazığlılar....

selam canım,bizim sürekli yazıştığımız bir sayfa var orda konuşuyoruz genelde,sevgiler..

herkese merhaba canım hemşehrilerim,kaç gündür uğrayamadım hepinize sevgiler,selamlar..

elifim canım nasıl oldun,iyileştin mi merak ediyorum seni görüşemiyoruz.öpüyorum seni..

a.gül senmisin canım nickin değişmiş tanıyamadım,nerdesin sen kaç gündür.

kızlar bende burdayım ayşegül beni hatırladınmı mehalp bacım bende o sayfayı istiyorum ama nasıl yapıcagım bilmiyorum bana yardım edermisin

kızlar bende burdayım ayşegül beni hatırladınmı mehalp bacım bende o sayfayı istiyorum ama nasıl yapıcagım bilmiyorum bana yardım edermisin

tabiki hatırladım mor menekşe .nasılsın bu arada ya bu sayfa çok uzamış bunları bi silseler yeniden yazmaya başlasak daha iyi olur.takip etmek çok zorlaştı.

Tamam kızlar burdasınız işte sayfaları birleştirmişler,hepimiz burda konuşabiliriz.Ayşegül nasıl olsun işte hergün aynı şeyler,çocuklar ev işleri derken akşam oluyo.Sen neler yapıyosun?

selam kızlar hiç uğramaz oldunuz aşağılara düştük yine..

valla ben de uğruyom ama haklısın kimse yok ,olsun vbbiz idare ederiz.dur ben şy çağamı yatıram gelem iki tene horata edek Ayşegül

Elif nerdesin canım arada uğrasana bizim sayfaya..

kızlar merhabalar... nasılsınız bakalım görüşmeyelii

selamlar bigsize nasılsın,kimse uğramıyo bugün iyi ki geldin.tayin işiniz ne oldu ne zaman gidiyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…