Elaziğ///23

iyiyim canım sen nasılsın?Kızım evet ama çok yaramaz ablası bakma öyle masum durduğuna tam bi cadı..

iki Ayşegül.Oğlum Alperen sekiz yaşında,bu cadı da Selenay birbuçuk yaşında,bu arada çok hasta ya sabaha kadar uyutmadı öksürüyo antibiyotik hiç banamısın demedi.Öksürük için ne yapabilirim başka bilgin var mı?

öksürük şurubu dene canım hem uyutuyo dinlendiriyo hemde öksürüğünü keser ama önce dr bi sor canım .geçmiş olsun

Canım evvelki gün götürdüm doktora öksürük şurubu da verdi ,ama giderek iyileşeceğine iyice fazlalaştı.

geçmiş olsun canım çocuğun hastalığı zor bilirim bende de 3tane iki kızım bir oğlum var en büyüyüğü 10 en küçüğü 4 yaşında ortacamızda 7 yaşında

Evet canım ordalar,yeni mahallede oturuyolar,kayınvalidemler de abdullahpaşada,ağustosta geliyorum kısmetse.

Ayşegül çıkıyorum canım,kız uyandı bırakmaz artık yazayım,sonra görüşürüz öptüm..

kızzzlaaarrr kusura bakmayın ne olur bugün yoğundum biraz anca gelebildim .. mehalpcım kızma bana olurmu ? nasılsınız görüşmeyeli ??

Elifim canım hiç hiç kızar mıyım sana ben.Ben de arada geliyorum,kız çok hasta onla ilgileniyorum,bir yandan da ev işleri.Şimdi yine çıkıyorum,görüşmek üzere...öptüm

Aziz şehir EL-AZİZ

B]

B]

B]

selam kızlar bugün ancak şimdi girebildim,kızımı doktora götürdüm çünkü,bronşit olmuş,on tane iğne verdi,elif resimler çok güzel yarın görüşmek üzere..

mehalpcım kızını öp benim yerime ... çok geçmiş olsun ... rabbim acil şifalar versin ... kendine çok iyi bak ..... hoşçakal ...

slm güzel şehrimin güzel insanları bende elazığlıyım hemşerilerimi burda görmek ne güzel.

Hoşgeldin Günbatımı,gerçekten de burada olmak çok güzel,memleket hasreti az da olsa diniyor,hepimiz sanki yıllardır tanışmış gibi yakınız çünkü aynı toprağın insanlarıyız...

X