Elaziğ///23

kız özgül kimse bahsetmemiş çeklişten cnm biz senide kattık :)) sana sormadan çünkü sayımız tekti çift olamsı için katıldın ve acele etmenede gerek yok hediye için
ama sen kime alacan kim sana alacak hiç hatırlamıyorum :)
liste bitlide(gamze) ondan sor :)

canım ben katılırım sorun degil demek istedigim ben yılbaşına hediyeyi yetiştiremem burdada ahım şahım hediye alıcak yer yok ondan ama oraya geldigimde hediyeyi veririm kim çıktıysa artık:)

yılbaşına hiç birimiz vermicez zaten gamzede verecez 18nde yani
biz aşure günü yaptık çekilişi hem hediyeleşmek sünnettir :))) yılbaşı değil :KK70:

ahanda kaçtım bennevinim öptüm seni
taze anne sebnem nerde kutlamamı yapıyolar hala:)
dimplem sen çagırdın bak geldik yoksun bide listede bana kim çıktı ?

:KK9:
yılbaşına hiç birimiz vermicez zaten gamzede verecez 18nde yani
biz aşure günü yaptık çekilişi hem hediyeleşmek sünnettir :))) yılbaşı değil :KK70:

dogru diyon sünnet canım ya ben severim hediyeleşmeyi dediigim burda alma sıkıntısıydı oda sorun olmadıgına göre herşey yolunda :KK6: had i öptm datlım

bens evale alıyodum sanırım özgülcüm sende bana diye hatırlıyorum tam terside olabilir seval bana bende özgüle olabilir

ben geldim kim var bakalımm çağaları yatırdım bi göz atam dedimmm

ya bu listeyi hangi şaban yazdı aynen yazıyorum

şebnem özgül
alev seval
nevin tuba
burçin gamze
tuba gülşen
gülşen sema
seval şebnem
sema nevin
gamze burçin

eveeet özgül kime alıyo
benim kafa duman bi inceleyin

günaydın güzel hatunlar. şebboy gözün aydın. avatarını görür görmez anladım çokta sevindim. istiyodun zaten. benim kızda biraz olsun daha iyi. tam nazlı ya.yatıyo şimdi.annem geldi. fırsat bı fırsat güzel güzel yemekler yaptıram. harput köfteyi çok özlemiştim.bide zeytinyağlı sarması çok güzel olur. :KK56: gerçi lohusamı dersin hamilemi dersin. yıkılıyo valla :nazar: onun için ben çok bahsetmeyeyim

saol alisimm allah isteyen herkese nasip etsin inşallah evet bencede kızın daha çok küçüüükk bencede beklee

:44:ee kızlar bu listeye göre aleve hediye yok baksanıza o zaman özgül de alevemi alacak :))yoksa ben dahamı çok karıştırdım:))))

hadi yaa niyeymiş o sen bana al özgül boşver nevinide alevide:))))

o damla hanım hani istemezdin hediye :KK70: yok sana hiç bişey biz paketleri açarken sen bak :)

X