Elaziğ///23

gebeliktn konu açılmışken ben önce sölicem ozaman şebnem hamile :))))))))))))))))))):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

çok sevindim sağlıkla kucağınada alır inş..

:nazar:ayyy şebnem gözün aydın canım allahım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin saglıklı ve hayırlı evlat olsun :KK66::KK16:çok çok gözün aydın canım öpüyorum seni.söylediklerimi hemen geri aldım strese sokmayım seni şimdiden :KK1:

nevin sende ne fenasın bırakmadınki kız kendi söylesin iyi hadi kızına arkadaş geliyo ama erkek olursa nevoşu vermem o efenin haberin olsuna:KK19:

tmm efe bizim zaten :)))
evde yoktu aradı beni sonucunu söyledi
içim içime sığmadı dedim sizlede paylaşam:KK70:

anaa bu topiğe girenin kısmeti açılıyoo,yoksa damarları mı açılıyo desem:)))

çooooooooooook gözün aydın şebnem abla Allah hayırlı evlat versin:emir_bebek::nazar:

ama ben olsam birini boğarımm,tutamadı kendini senden önce söyledi bize:KK53::KK53::KK53:

yok kıss iyi yaptııı ne güsel demişşş
allah sanada nasip etsin inşallah damlacım saol gülşencim:))))))))))))))))))

sebnemcim hayırlı olsun canım saglıkla kucagına da almak nasip olsun sonucu söyledikten sonra konuşamadık tlf aradım kapalıydı meraktan çatlamıştım neyse hamişmişsin ohh çok sevindim canım :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

damlacım inş yakında seninde gelir bebişin seninde halayını çekeriz:)

benimkinin bahara kadar vakti var daa ama kısmett,
inşallah zamanı gelince beni fazla bekletmez:emir_bebek:
çook sağol inşallh..kocamdan önce size söylerim zatenn çatlarımm yoksa:)))

şebnemcim çook sevindim gözün aydın darısı diğer kızlara inşşşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
geçen bizde çıkmamıştı yaa bensana demiştim benimde az çıkmışdı diye demek ki seninde anca göründüüü kıızın olursa talibim haberin olsun anası güzel kızı da güzel olur başkasına söz verme sakın haaa yolarımm

ayy cook sevındım sebnemm gozun aydınn rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın

damla sus ortalığı karıştırma :KK70: sölemesem şişerdim ya
gece sabaha kadar şebnemin sonucuyla değerleriyle uğraştım sürekli hasteneyi aradım :)
kaç defa uyandm vakit geçmemiş her saate baktığımda :)
çok sevindim valla :)
darısı inş. sizlere ya hadi damla bekliyoz bi dahaki aya senin haberini :KK70:
ha ben seneye günden çıkarım heralde bune böyle bisürü bebek gelecek bide kaç tane bizimkiler :))) bide anaları :KK70:
ay hiç çekemem:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

alevcim burçin canım saolun teşekkür ederimm
kıss sema olurr kızım olursaa aklımdasın sıraya sizide alıcamm
oğlum olursa senin kız birazımm kartt kalır oğluma ama neyse düşünürüz:)))))))

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN ŞİMDİ ORTALIĞI YIKARIM

niye en son benim haberim oldu

neyse

bu topic bereketli topic her gelen hamile kaliii doğiriiiii

o yüzden damla diğer ay sende

uy ana damla da doğarsa biz bi kaç sene aynı ortamda görüşmeyek vik vik her yer çağa

sinirden unuttum

rabbim başa kadar götürsün şebboyum çok tatlı bi hamiş olacaksın şimdiden belli yani

saolll gamzecimmm hiç tatlı bi hamiş olacagımı sanmıyorummm:))sakın yüzüme demeyin tamammmı arkamdan söleyinn razıyımmm doğduktan snra herkes yüzüme sölesin:)))

kızz nevomm vallah çokk heveslenidim bu hamile avatarlara :KK70: hemen bende yaptım:KK70:

X