Elaziğ///23

damla tek tek açtır ve videoya çek :KK70: sonra ağır çekim izlersin kaçırdığın noktaları
inş... ay uy vah vah edersin niye katılmadım diye:)

kızlar bakın çok güzel seçin hediyleri damlayı çok heveslendirin ona göre :)

bende giderim beğendiklerimi hemen alırım:KK6:

hiç iç geçirmem,ama bu seferde nerden aldığınızı söylemzsiniz sizzz:)))

günaydın kızlar nasılsınız? ne var ne çok. kızımın hala öksürüğü geçmedi tam olarak ama tabi haftasonuna göre çok iyi. damla bu hediye işinde bi sen bide benmi oyunbozancılık yaptık. :KK34: olsun bende sana alırım sende bana. haaaaaa haaaaaa haaaaaa.

kıs damlaa herkes kendine herşeyde alır maksat muhabbet maksat eglenmek maksat hediyeleşmek

günyadın alişim geçmiş olsun cnm

kızlar yarından itibaren kısmii bekarım büyük oğlumla herifim istanbula gidiii yatıya gelinnn

bugün enesin doğum günümü :)) geçen sene ah vah ediyodun bu zamanlar :)
nice güzel yaşlara küçük yakışıklın :)
geçmiş olsun alişim

iyi haa siz hediyeleşin anamm karışan mı var:76:

gamze abla ohh otur kafanı dinle işte,daa ne istiyosun :):)

alişim geçmiş olsun kızına..he valla bi biz oyun bozan çıktık:))baksana hala laf atıyolar bana:KK43:

Son düzenleme:
evet nevin bu gün enis oğlumun yiğit oğlumun doğum günü geçen sene bu saatte ameliyathanedeydim

hoşgeldin melek :))

damla o artık bi anne adayı kontöre vereceği parayla bebişin çeyizini tamamlar:KK70:

ne kontörü kızım onunla başa çıkamadım yeniden internet bağlattımk ancak hem sensin cimriii:KK33:

kızımmmmmmm hee:KK4:

iyi yapmışsın canım sana kontörmü dayanır:)dişin ağrıyomuşş senin iymisin şimdi datlum

öldüm dün ağrıdan canımın derdine düşmüştüm cevap yazamadım ne olacak benim bu halim artık dokuz ay ağrır diyolar ben nasıl dayanacam ya dayanılacak gibi değil:KK43::KK43:

jet jet dediler iliğimi kemiğimi kuruttular 30 tl yüklüyosun on gün kullanabiliyosun aylık 90 a geliyo

günaydın kızlar nasılsınız? gamze oğluşunun doğumgünü kutlu olsun. benimde sınava son 3 gün bakalım artık. kayınvalidemda ayın 28'inde teşrif ediyolarmış:KK43:(( halbuki ben böyle çok rahattım. melek özellikle ilk 3 aydan sonra dişçiye gidebilirsin. zaten lokal kullanırlar. bu arada sen günde yarım litre süt iç canım. hem depolarını şimdiden doldur ve bol bol marul,ıspanak,maydanoz ye. bunlar folik asit açısından en zengin olanlar.

hamileyken çekmek tehlikeli diyolar doktorumda çekme dedi zaten izin versede korkarım ben çekip yaptırmaya hiç bişey ağrısını azaltmıyo önceden bişey yoktu bu hamilelikte başladı.hergün bir bardak süt içiyorum da ıspanaktan nefret ediyorum. zaten follik asit kullanıyorum

X