Elaziğ///23

ahaan hayırlı da etti:))))

şimdi olmazki günlerim zaten hasta oldum olacam,

olmaya oluyoda Allahın izniyle sonunu getiremiyoruz,beni beğenmiyo zaar

damla iyi övgü almışsın valla iyiki gamzeye güzel olmuşsun dedm sana yaradı:)) valla benim kardeşim bi dogum yapsın ozaman görün dahada güzelleşecek hayırlısıyla

ay şimdi uçacammm:))))

ablammm sağol inşallah...

Son düzenleme:
delü ben bilidim hasta olacağını şimdi bu ay çalışacaksın kazanacaksın minik gamzeyi

söylediiim ........olacaaak.............(ağaoğlunun elazığ versyonu)

delü ben bilidim hasta olacağını şimdi bu ay çalışacaksın kazanacaksın minik gamzeyi

söylediiim ........olacaaak.............(ağaoğlunun elazığ versyonu)

ilk primasınıda ben alacam

gazme sen o primayı kendi k.çan bağla
damlanın niyeti var hadi hayırlısı inş...
damla doğumdan sonra aynada eski halini ve giysilerin olmayınca kötü oluyon valla
gelsin bebişlerimiz inş. sırayla melek şebnem damla seval inş.. yerebbi duy sesimi

aminnnnnnn inşallahhhhhhh...

hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin Allahım,isteyen herkese de banada:)) inşallahhh..

Son düzenleme:
doğunki göresiz dünya kaç bucak

keşke zamanı geri alabilsem

nan benim yazıma noldu bit kadar

Son düzenleme:
ay inş rabbim herkese hayırlı evlatlar versiinnn
bende bi tane doğam mı nedem heyecan yaptım işte o zaman b... oynarımmm kafayıda yerim tımarhaneye güne gelirsiniz artıkkk

kalkayım hazırlanayım annem aradı aşure yapmış yemeye gidem bariiii

ay inş rabbim herkese hayırlı evlatlar versiinnn
bende bi tane doğam mı nedem heyecan yaptım işte o zaman b... oynarımmm kafayıda yerim tımarhaneye güne gelirsiniz artıkkk

dur bacım bizim için erken ikincisi gerci senin üçüncü olur:) tam b..kk ile oynarsın ben bitane ile başedemiyom :84:
hadi kızlar hamiş haberleri alalım inş halay çekelim

bizede ablamın kayınvalidesi yapmış yollamış, harika olmuş vallahhh anlatamam

bende hiç kıskanmadımmmmm:76:

gamzeye katılıyorum dogun göresiz marifet sanki benim anam aglıyo valla herkese söylüyom bi tane yeter rahatınızı düşünün ama yinede istiyene allahım hayırlı çocuk versin:))

hele gülşene bence sen hiç bu konuda konuşma bebişimmm

Günaydın kızlar. nehaber? benim bugün ales sınavım vardı. ama giremedim. bizim kız 2 gündür sabaha kadar öksürüp durdu. hemde ne öksürme. ne yatıysak durmadı. eşim birazdan hastaneden gelince doktora götürecez. çünkü bayağı ilerledi galiba. annemi çağırdım bugün gelecek galiba.kayınvalide gelmekten vazgeçmiş. kafasında ne proje çiziyosa artık. kendisi bilir. bende bu hafat izinliyim bari annem gelsin kızımla ilgilensinde bende haftaya üds sınavıma hazırlanayım rahat rahat. ah analardan başka kimseden fayda yok. dua edin kızlar banada şu sıkıntılı günleri kolay atlatayım. bu arada damla ben seni eklemedimmi. kafa işte.unutmuşumdur. kafamı bırakıyolar adamda. doğumu bilmem ama evlenince kesin yıpranıyosun bunu anladım kızlar. damla bana yine özelden atta ekleyeyim seni şeker. neyse benim kzı uyandı galiba. herkese selam.

canımçok geçmiş olsun allah şifa versin kızına umarım cabucak atlatır hastalıgını .. ales içinde üzülme kısmet canım tabiki kızın önemli napıcan girsen aklın onda kalırdı gene iyi geçmezdi kayınvaliden gelmemekte iyi etmiş hem kzın rahtsız bide onla ugraşıcaktın

hele gülşene bence sen hiç bu konuda konuşma bebişimmm

kız şebo hele doğ hayırlısı ozaman konuşacaz senle anam var diye diyosun demi valla başedemiyom benim 3 çocugum vara kocam çocklardan beter hele diğer fırlamalar aptala çevirdi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…