Elaziğ///23

semoşum ben azönce aradım seni açmadın datlum yarın gelemiycem ben senin hesa no alam da gün parasını öle gönderem bi dahaki buluşmaya gelirim inş canım klay gelsin sana datlum orda olsam yardım ederdim :KK43:
kızlar öpüldünüzzz

hıı bide dimplem sagol canım kimyon kullanıyom artk yemeklerimde kızım biraz daha raht uyuyo dün gece rahattı bakalım bu gece napıcaz :KK43:
damlacım arabayı kullanmaya başlamışsın yaa keşke bende bu korkumu yensemde sürebilsem bikaç kez aldım kaldırış vitese geçme iyide bacaklarım tir tir titriyo sanki birini öldürücem gibi geliyo korkuyom hemen :KK43:

öğretene de bağlı aslında,kızmayınca hatanda birazda motive edince korkun geçiyo valla:KK66:
bende arabalardan çok korkuyodum sanki beni yicekdiler:KK1:
bu arada hala bana cevap veren yook yav nerde bu semanın evii????:))

semanın evinin tarifi:nevinden yukarı çıkarken hiç sapmadan koç ilkögretime dogru timtikkk yürüyün solda pastamarina var ordan hemen sağa dönün (pastanenin karşısındaki sokaga) timtik gidin sağda pamukkale marketin üstüü üstü derken o apartmanın 1.katı anlaşıldımı egerki bahçelievler minübüsüne binecek olan varsa bahçelievler mahalle içine binsin pamukkale markette inecek var şöfer bey desin indirir:))))))))))))))

ayrıca alev burçin ben nevin anlaştık saat1 de orda olucaz günler kısa oturdugumuzdan anlamıyoruz sizlerde erken gelin bi zahmet:)

ayrıca alev burçin ben nevin anlaştık saat1 de orda olucaz günler kısa oturdugumuzdan anlamıyoruz sizlerde erken gelin bi zahmet:)

ne demek bu şimdi

siz gurup oldunuz ayrımı takılıyosunu z
valla
gücendim şebnem
kendimi dışlanmış hissettim üvey evlat muamelesi

özgül kimyonu hiç ihmal etme canım sabah akşam bide yemeklerine

çook şükür biri yolu tarif etti:))daa ne tarafa gideceğimizi bilmiyoduk:))

yok yok bende böyle ablayla koca olduktan sonra ayağıım yere değmez benim:KK52:

biri getirir diğeri götürür:KK64::KK64::KK64:

kıslarr cok cok hatta cok mutluyumm kociş evlılık yıl donumu dıye araba almıssss bana ama daha gelmedıı yoldaaa :)))))) cok sevındım hıcc beklemıyodumm amma o falcı karının tesırınde kaldımm korkuyorumm gelıncee nasıl surecemm hemen tRAFIGE CIKAMMA HERALDE AMMA BIZIMM BURALARDA ANTREMAN YAPARAIM IYICE ALISINCA CIKARIM ARTIKIN :))))

Son düzenleme:
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin gülegüle kullanın
gamze aşk olsun sende dahilsin herkesde dahil çünkü seni alev alacak seni ondan sölemedim yaa sende mecbur bizimle aynı saatte geliceksin:)

burçin hayırlı olsunnn:KK55: güzel günlerde kullan,bişey olmaz korkma falcılara bakarsakkkk:))

of anam off garılar gezmedeler ben net başında pineklim :KK5: gezin bakam :KK14: çagam böyüsün bende gezerim fıldır fıldır.. :21:
iyi eglenceler size güzeller
burcincim hayırlı olsun araban canım saglıklı günlerde kullan inş darısda bana :13:
dimplem sagol anım artık her yemege koyuyyorum bi çay kaşıgı içermde :KK54:

hhaha özgül sen otur kimyonları ye biz pastaları :KK70:
neyse bahara katılırsın ama bi iki ay daha sabret cnm benim
ben iki gündür giremedim :) bisürü yazmışsınız daha konular kapanmış cevap bile vermiyom :KK70:

yaa ben niye yoktuma:)kız nevin pastalar güzelmiydi ne vardı:))sema iyi agırladımı sizi hele biraz dedikodu yapın..gamze yine coşmuştu sesi geliyodu tlfda:KK76:

hele Allah aşkına bitane semayla ben çıkmışız uzaktan ordaki suratıma bakın:))))
neye okadar nefretle bakmışım acaba gamze ablaya taraf bakıyorum amaaa:KK52::KK52::KK52:

ya bırakın pastaları size çok önemli bişey dicem tadım kaçtı kalbim yerinden fırlıcak gibi
şimdi ben test yaptım akşam bişey çıkmadı çöpe attım
az önce gittim çişe dur dedim bakam belki bişey çıkmıştır hani :) çok az silikmi acaba yoksa izmi ikinci çizgi anlayamadım ya moralim çook bozuldu napacam ben inş. kalmış diye öyle çıkmıştır dimi

X