Elaziğ///23

kızlar mrb herkes iyi inşş
hediye işine bişey demiş kesin karar verin ben belki semanın oraya gelemem parayı hesaba yatırırım o yüzden kesinleştirin herkesin zevki farklı ama standrt bişeyler alırız bvizde tabak çanak gibi yada makyaj malzemesi takı gibi şeyler

ya zaten belki bazı arkadaşlar eşinin annesi ne varki bunda diye yorum yapabilir. ama bana yaptıkları aklıma geldikçe sinirlerim tavan yapıyo. ne yüzle geliyo. ben hamileyken kaza yaptığımda bile çocuğum düşsün diye elinden geleni yapıyodu. sebebine gelince eltimin yani kendi kızkardeşinin kızının çocuğu olmaması. Rabbim sen büyüksün. nasıl dayanacam? şimdide istemediği torununa sözde kışın bakmak için geliyo. demiyoki evim sobalı asıl benim rahatım için geliyom. Bazen diyorumki Allahım nbe olurdu bu kadar uyanık olacağıma saf biri olaydımda bu kadının hinliklerini farketmeyeydim. En azından psikolojim bu kadar yıpranmazdı. :95:

çoook haklısın,ama ben sen dayanabilesin diye öyle söylüyorum:)
olan olmuş bikere gelecek yani sonuçta seni sakinleştirmek için,elimden başka bişey gelmiyo ki:101:

ay benim koltuk altlarımda ağrı var,medikal park'ı aradım check up yaptırmak için,yaptırann var mı???
çok mu yoruyo insanı 3 saat ayırmanız gerek diyolar:KK43:(

Son düzenleme:
kızlar slm misafirim vardı gittiler yeni çok yorgunum:KK58:dünde kuzenimin sözünde yorulmuştum valla:)bizim semada kuzenin eltisiymiş megerse beraberdik akşam:)) damla sende yoktun bilmiyosun tabii..

öylemiiiiii:))misafirin kimdi benim haberim yoook:86:
evet tam konuşuyoduk işte msn den kayboldun sen anlatamadın,
bende şimdi anneyle konuştum anlattı:63:

yusufun arkadaşlarının eşleri nasıl bilmiyosun ama tanımıyosun ondan gel demedim sana bilirim herkesten anlamazsın sen:63:ee bu ara pek görüşemedigimiz için atlamış olabilirsin canıımm:KK33::KK33::KK33:

hıı gülşahgil gelecekti,unutmuşum nevar yanii:KK43:(

benim ne işim var zaten,artık yaşıtlarımla takılmaya karar verdim ben bikerem,
içim kurudu sizin yanınızda ayy:KK60:

Son düzenleme:
arkadaşlar farz oldu bu damlayı boğmak

kız damla (şuan elim belimde) senin dilin çok uzadı

o dilini hatta klavyeye basan parmaklarını topicçenek keseriz haa

bizim yanımızda kurumuş hasba

git çoluk çocuğun yanına ip atla

biz seni yanımıza alıyozda hıh

arkadaşlar farz oldu bu damlayı boğmak
kız damla (şuan elim belimde) senin dilin çok uzadı
o dilini hatta klavyeye basan parmaklarını topicçenek keseriz haa
bizim yanımızda kurumuş hasba
git çoluk çocuğun yanına ip atla
biz seni yanımıza alıyozda hıh

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ayyy ölecem gülmekten,sen yazmadan ben yazmıştım,sildim,ilk kim beni boğazlamak ister diye:)))))
sızi kızdıryorum a aaayyyy bayılazaam :KK52::KK52:

Son düzenleme:
anaa töbe töbe o nedemek estağfurullah kızdıryorum,sende hemen kızıyosun ama:105:

günaydın kızlar. ne var ne çok. bugün anakarada çok güzel kar yağıyo. pencereden kızımla izledik. eşimde nöbette yine bugün :KK25: kızımla kahvaltıya oturacam.öğleden sonrada temizlik artı ders çalışmam lazım haftaya ales sınavım var. sınav kağıdım gelmiş. gazide girecem. dua edinde kızlar,şu 3 sınavdan en azından birinden istediğim puanı alayım ya.

kız damla ne güzel ekibi bulmuşsun bide beğenmiyonmu. ben burda iç geçiriyom keşke kızların yanında olsam diye. ne güzel kafalar. daha ne istiyoooooooon, daha ne bekliyoooooooon :KK51:

yaa ben kışı seviyorum haaa hele negüzel bi hava varrrr
gideyim oğluma mont alayımmm geleyimm
hepinizi öpüyorummm gamze demeden barçççbarçççç diyeee

ayyy şebnem nesi güzel allasen

kapkara hava insanın içi kararıyo

ben her zaman yazı severim cıvıl cıvıl

alişim dualarımız seninle

şebnem çarşı dönüşü gel saa kahve yapam hımmm herifciğim yeni çektirdi mis gibim kokiiiii

dimple sağol canım psikolojik destek için. burda kar durdu :KK14: ne güzel kızımla kardan adam yapacaktık olmadı. ama yine yağar herhalde. kız bu nevin nerelerdeeeeeeee? şebboy senin haberin vardır. uyanamadımı yoksa?

demim hanımefedi msn deydide buraya teşrif etmediler kendileri

buradayım beyda msndeydi kuzeniyle görüntülü arama halindeydi bende evi toparladım biraz
başım çok ağrıyor ya
dünde yoktum dimi :) özledinizmi beni :))
alişim allah zihin açıklığı versin :)
kız damla ne pişiriyosun bakim benimde yemeğim yok başım çok ağrıyo herüfte yok akşamada evde yokum hiç çıkmak istemiyom evden
acaba bu kötü havamı beni böyle yaptı ne :)) hiç güzel değil ya gözlerim kör oldu :)

haşlama yaptım,canım çook istedi çok severim ben ııımm:KK56:
10 dakikaya pişer,geel seviyosan beraber yerikkk:)))

X