Elaziğ///23

ben istememmm:100:
gider kendim kendime alırım:))
siz bilmezsizz ben ne isterim:KK35:

nevinle damlaya itafen

ölüm saan olmıya

hallarına göre bide hediye begenmiler

nevin saan bi kutu kulak çöpü

damla saan hiç bişe

özebus

gözün aydın canım eee nasıl oldu doğumun bebişin kaç kilo annat bakam herbişeyi

Son düzenleme:
şebnem hanım migrostan sonra nereye gittin gezegen kadın

al valla,iyisinden olsun barii:))))
bak hele gamzeden ses çıkıyomu cimri cimri:KK52:

acıdım çok sızlandın

saanda bi kutu kürdan (en kalitelisinden haaa)

Şebnem
Gamze
Alev
burçin
nevin
gülşen
damla(hiç kusura bakama ne çıkarsa bahtına maksat muhabbet:))

eeeeeeeeee sema hanım neden grmiyo alisim özgüll nerdeler bu gacıler

datlum yogurt şiparişi vermiştik onu almaya gittik sonra eve geldik
peki ya sen 3 çağalı gezenti sen nereye gittin

yok yook aa,ben katılmıyayım:))

çok kafa yorarım şimdi,kimin çıkacağı belli olmaz,tanımadığım birine bişey alamam
bilemem şimdi ne alacağımı off düşününce bile sitrese girdim:44:
sizin çook içinizden geldiyse bana alabilirsiniz yaniii,problem olmaz:KK52:

3 çağamnan evime geldim,

ama o bizim 2. marketimizdi önce bi kapı daha yapmıştık

vay baboooooooo
bu damlada nanca nazlaniiii diyesin sanki ne alacak alacağı yan kulak çöpü yanda kürdan yani onumu çook düşünecen süpürge saçlı garı

anam çüt çorab alırsın bitti gitti

günaydın kızlar. özebuscum hadi gözün aydın çok sevindim.bebişin fotolarını koy. bereketli bir topik oldu. ya doğuriler,ya hamile kaliler buradaki hatunlar. beni katmayın bu hediye alma işine. bizim kız dün yine ateşler içinde yandı durdu. işe bile gelemedim. eşimde tutturmuş fırsat bu fırsat bir süreliğine annemleri çağıralımde gelsinler, melikeye baksınlar. tabi bende şarteller attı. yok efendim kreşe gittiği için bu kadar sık hastalanıyomuş, halbuki kreşe gönderelim diye tutturan kendisiydi. geçen yıl bakıcı varken anası babası 1 ay kaldı e bakıcı varken kayınpederim rahat etmedi diye onlar gitti arası 2ay sürmedi kerşe verecem diye tutturdu. bende sosyal olsun dedim verdim, meğer sebebi buymuş, anası babası çocuk bahanesiyle burda rahat rahat kalsınlar. ay bunaldım ben yaaaaaaaaaa :84: sınavlarım bi yandan.

nevin msn den yazdım sana ama alıcıya iletilemedi dedi :KK50: ama sen hala msn de çevrimiçisin ve ben hala sana yazamıyoruuuum:KK50:

şebnem
alev
gamze
burçin
nevin
gülşen
damla hanım atla deve yaptınız heee bu olayı altı üstü hediyeleşelim dedim yaniii güzel bişe bu stres olunacak bişey deilki gamze dogru söli al kulak çöpü işte ama ortamı bozma işte eminim herkes katılır kiii geriye özgülüm le sema kalddı dimi kızlar bi ikisi kaldı onlarda çok uyumludur kestirip atmazlar

bence çok uğraşmayın siz hepiniz bana alın yeter :))))

ve limitte koyalım kızlar

X