Elaziğ///23

gece vardiyası yapam bakam hele kim var kim yoook

sada ben varım

haha niye kimse yazmamış alişim nerede yaaa
gece vardiyasımış bahaneye bak
öyle denmez wcdeyim bakayım dedim:))

günaydın kızlar. nevin geldim canım. yaaaaaa bu hatunlar bu gece hiç uyumamış. saatlere baktım şaştım valla :KK52: ben gece 12'den sonra hayatta kimse beni uyandıramaz, eşim bile :))) uyku benim için çok önemli valla. iyi dayanıyosunuz. bugün biraz geciktim günaydın demeye çünkü önce face'e girdim,burçin hepimizi cücük yapmış:)) burçin en iyisini yapmışsın. çocuklar hakikaten çok etkileniyolar. Allahtan benim kız daha 1 yaşındayken çalışmaya başlayınca daha kolay kabullendi. nevin kızın nasıl? özgülün kızı çok tatlı olmuş, face'teki fotolara baktım. dimple halıyı kafaya takma, boşver canın sağolsun. ne demişler, cana gelecek mala gelsin. damla ben arabayı kullanmaya başladıkça hiç inmek istemiyodum. sürekli araba kullanayım diyodum,gerçi ankara trafiğinde hiç cesaret etmedim ama daha sakin bir şehire gidersek seneye yine başlayacağım kullanmaya.

günaydın hatunlar
bugün oruçluyum allah kabul ederse
menümdede balıkla salata var:))):KK56:
saat 2 gibi yürüyüş yapayapa çarşıya gitmeye balık alıp minibüse binip dönmeye niyetliyim hele bakam
bugün dışarı çıkmayacam orucum dedim arabayı kocişime verdim
ama canım yürüyüş yapmak istiyo
kışın çok seviyorum ha dışarda yürüyem hele bide kar yağsaa:)kim tutar beni:KK55:
özgülcüm şimdi sen gelmiyomusun perşembeye semaya:KK43:(
burçin sen naptın araba işini karar verdinmi yoksam hala kararsızmısın

şebboy bende orucum kısmetse yarında tutacam. çarşambada tutardım ama eğitimim var, dayanamam. perşembede aşure günüüüüüüüüüüü :KK8: komşularım verirlerr :21:

allah kabul etsin cnm
perşembe cuma tutabiliyosan tut çok sevapmış
evet bende birilerinde gidip yemeyi düşünüyorum aşureyi teyzelerim yapar heralde:)

kızlar rabbim oruçlarınızı kabul etsin banada dua edin

bende perşembe günü aşure yapma niyetindeyim ilk defa yapıcam bakalım nası olcak

şebboy güzel olusa beraber kaşık atıraz aşureye olmazsa hiç sesimi çıkarmam

Son düzenleme:
dimple bana yazık değilmi? ben hep burda seyirrrrrrrci durumundayım. aşure aşure aşure diye sayıklayıp duracam. neyse olmadı kayınvalidecim gelecek ya, söyleyemde yapsın:)) üstelik benim istediğim bişeyi yapıyo diye mutlu olur valla:)))

alişim burda olsan canına kurban olsun ama elden ne gelirki :KK43:(

aşure çok kolay alişim sende yaparsın ya çokta keyifli yapması
bende anama diyem yapsın :KK70: gerçi yapar o zaten :)

nerede bu kızlar ya
melek kaç gündür yoksun umarım iyisindir inş...

melek iyi iyi :)vın almıştı kontörü bitmiş daa da kızmış almıyo,çok çabuk bitmiş diye:KK1:

e bende vınn kullanıyom hemde kendimi hiç kısmıyom bana yetiyo

günahı boynuna kim bilir hangi sitelere girdi

günaydın kızlaaaarrrrrrr. ben 3 gün yine eğitimdeyim. ondan sonrada 5 gün senelik izin düşünüyorum valla. sınava hazırlanayım dedim, bakalım hayırlısı olsun. bugünde orucum ama ayrın herhalde tutama. neyse borçlardan 2 gün gitti en azından. sınavdan sonra hafta içi full tutayım 3 haftaya bitsin hayırlısıyla. benden bu kadar. sizlerden nehaber? :80:

slm
uykusuzum yorgun ve üzgünüm
kızım geceleri hiç uyumuyo bi haftadsır dün doktora getirdik aşırı gazı varmış kızımın ultrasonla baktı idrar yaptı onlar ii çıktı ama ultrasonda gaz çok çıktı :KK43: iki gündür sıfı r uykuyla geziyorum napcam şaşırdım yaa annelik zor iş ama bebegim kıvranıyo bişey yapamıyom bide o haldeyken karma aşılarını yaptılar üç tane kızım agladı igne yaparken bend eonla birlikte agladım :KK43:
sebnem canım çocuk bu halde gelemem ben :KK43: semoşla konuşucam hesap no alıyım gün parasınıda öle göndereyim malesef keşke ggelebilseydim :KK43:

canım gaz her annenin korkulu rüyası bazı bebekler 3 ay çekiyo benim ilk 2 oğlumda olduğu gibi bazıları daha uzun son numaram 8 ay kıvrandı

denemediğim hişbişi kalmadı

rezene falan ver sen gene bide nurse harvy diye bi şurup var onuda dene istersen

canım gaz her annenin korkulu rüyası bazı bebekler 3 ay çekiyo benim ilk 2 oğlumda olduğu gibi bazıları daha uzun son numaram 8 ay kıvrandı

denemediğim hişbişi kalmadı

rezene falan ver sen gene bide nurse harvy diye bi şurup var onuda dene istersen

ya hiç sorma gaz korkulu rüyamdı kırkından önceçok rahattı kızım kendi sütümü artırmaya başlayınca gazıda çogaldı benim son günlerde yediklerimde tuz biber oldu :KK43: düne önceki gecede 12 de başladı aglamaya sabah 10 kadar susmadı :KK43: o halde geldik k igne yapılınca akşam 11 e kadar gene uyumadı offf geçicek die ümit ediyom dün zinco kullanıyodum dr nurse harverys verdi ona başladım rezene var milupanın aldık onuda veriyom:KK43: sagol canım:KK14:

özgül çok geçmiş olsun canım. benim kzızmda ilk 2 ay filan çekmiştim ama çok kötü değildi oda. ama ben yediklerime çok dikkat ederdim, artı ayaklarımı üşütmemeye dikkat ederdim. eylülde doğdum ama 40 gün hiç çorabsız gezemedim, uyurken bile düşün artık. ama tabi bazı çocuklar kolikli doğuyolar onalara na yapsana nafile,genelde gebeliği stresli geçenlerde oluyomuş diye makalede okumuştum. e tabi o kadar kpss hazırlığı filan ister istemez stres olmuşsundur. dimple'ın bahsettiği şurubu dene istersen ama ben metsil diye bir damla veriyodum hemen kesiyodu canım. eğere denemediysen kesinlikle öneriririm.

X