Elaziğ///23

bence çok uğraşmayın siz hepiniz bana alın yeter :))))

ve limitte koyalım kızlar

sebnemcim ben geldim canım misafirlerim oluyodu yogundum bide kız uykusuz kaç gündür ondan vaktim fazla yoktu
nevincim bende girerim canım bencede sınır olsun limiti herkesin eşit olsun yoksa ben alırım pahalı yada düşük karşıdakiinin zoruna gider neme lazım deeellmi :KK31:

özebuşsum hayırlı olsun canım rabim saglıklı hayırlı evlat etsin inşallah sarısı isteyen herkese olsun .. sebosuumaa olsun damlama olsun :KK49:

evet limit olsun hepiniz 100 tl koyun bana bi pırlanta yüzük alın :)))ay kızlar valla fazlasına kaçmayın :)

akşamdan beri kocamla kurtlar vadisini izliyom yeni farkettimki atvye geçmiş :KK70: :KK70:

evet limit olsun hepiniz 100 tl koyun bana bi pırlanta yüzük alın :)))ay kızlar valla fazlasına kaçmayın :)

akşamdan beri kocamla kurtlar vadisini izliyom yeni farkettimki atvye geçmiş :KK70: :KK70:

oldu hem 100 tl söle hemm limit düşür :KK76: pazardan yüksük alırım sahan üzme kendin :KK34:satilidii ıncık boncuk :):86:

e size kalsa bana pırlanta set alırsınız işte ben kıyamam size diye 100 tl koyun diyom :KK70: :KK70:

nevin = bence çok uğraşmayın siz hepiniz bana alın yeter :))))

ve limitte koyalım kızlar

Son düzenleme:
şebnem
alev
gamze
burçin
nevin
gülşen
damla hanım atla deve yaptınız heee bu olayı altı üstü hediyeleşelim dedim yaniii güzel bişe bu stres olunacak bişey deilki gamze dogru söli al kulak çöpü işte ama ortamı bozma işte eminim herkes katılır kiii geriye özgülüm le sema kalddı dimi kızlar bi ikisi kaldı onlarda çok uyumludur kestirip atmazlar
ben oyun bozanım yani heee:)))
evet öyleyim işte almam almam almam:KK53:

yav yook aa valla uğraşamam,temizliğe başlıyacam perdeler falan filan,hiç çarşıya çıkıp hediye arayamam vallah:21:

50 lr limit iyimi fazla olmasın 50 tlden kızlar semada çekilişi yapalım olurmu yada ben çekem evde yazam size ne disez onu yaparım

damla seni boğacama
ceza sana sen bana iki tene hediye alacaksın öle yapıyosan :))
hele bana msj atın kızlar tlfnuma numaralarım silindi beyda tlfnumu bozdu kaydedeyim nolarınızı lazım oluyo

alişimde kestirip atmış beni katmayın diye sanki biz kötü bi iş yapıyozda ortak edecez gibi :KK70:
insan bari kıvırırdı ay kızlar valla şöyle böyle yoksa çok isterdim sizlere katılmayı sizleri çok seviyom felan :)) bak damlaya nasıl işini biliyo perde yıkıyıp asacak ya alamazmış tam 15 gün sürüyo galiba perdeleri :) )
aldın lafı damla :)))

he damla banada alıyosun sen cezalısın okelese herkese alıyosun:)
nevin bende yazammı numaramı:)

aldım lafı:))))
sevmiyorum anacım hediye vermeyi de almayı da..
kocama bile hediye almıyorum ben,doğum günlerinde kuru fasülye yapıyorum okadar:KK60:
almayıda sevmem çünkü beğenmezsem numara yapamam hiç:))
kocam da benim doğum günlerimde beni götürür çarşıya ne istiyosan al diye..
yeterince açıklayıcı oldu mu??:)))

hıı bu arada ablamda çarşıya çıktığımızda beğendiğim çantayı hediye aldı bana,annemde para verdi:)))
herkes bilir yani benim huyumu,yaaa:KK9:

daa devam edeyim mi:))))

damla dur ben devam edeyim:)))
o zaman çıkarsın çarşıya birlikte o kişi alır hediyen uyuz yada 50 tl verürük sahan :p şaka şaka tmm vazgeçtik çok sölendin istesende sokyacaz seni :))nazlısın biliyom :)

hele damladaki havalara:))))kızımmm bizde öle herşeyi begenmikkk iştee hediye be buuu
bende doğumgünümde gittim hediyemi kendim aldım bak bugünde yılbaşıı hediyemi alıcam:)geçen senede arkadaşım bana begendiğim cüzdanı almıştı bende daha sayammı:)ama işite herzaman o olmuyooo canım
neyse bende vazgeçtim almıyoz seni aramıza :)gitkendikendine al hedayeniii

dünden beri kk ya giremiyodum sinir oldum

nevin şebboy bu gece sizi rüyamda gördüm

güya hep beraber tatile gitmişiz sizin kocalarızda yanınızda
benim yok :KK43:(

bi gün kalmışız şebnem apar topar gidiyolar
bende diyorum bu şebneminde huyu bu dünya para veriyo otele sonrada kaçıp gidiyo

sonra ne oldu tam hatırlamıyom

hele damladaki havalara:))))kızımmm bizde öle herşeyi begenmikkk iştee hediye be buuu
bende doğumgünümde gittim hediyemi kendim aldım bak bugünde yılbaşıı hediyemi alıcam:)geçen senede arkadaşım bana begendiğim cüzdanı almıştı bende daha sayammı:)ama işite herzaman o olmuyooo canım
neyse bende vazgeçtim almıyoz seni aramıza :)gitkendikendine al hedayeniii

bende öyle yapacam zaten hıh:)):82:

ayy şaka yapıyorum yanlış anlamayın,havalı mavalı demeyin aa:KK43:(sevmemek suç mu:KK43:

ay kızlar dedim ya ben depresyondayım diye. dün akşam eşim anasıyla konuşurlarken duydum bu ayın sonuna doğru geliyolarmış. hemde biz çağırmadan. oyyyy anam oyyyy. :KK59: dur bakalım ne kadar kalacaklar :26: ay sevdiğim birisi olsa neyse :63: ne yapacağım ben bu hatunla. bana o kadar yaptıklarından sonra git yeğeninde (eltimde) kal demek var ya :KK4: ne yüzle geliyo,evlendim o kadar sıkıntılı zamanımda değil kalmak telefonla bile bişeye ihtiyacın varmı demediler. tam düzenim kurdum, rahat ettim her yıl geleneksel kış şenliğine dönüştürdüler işi.

ayy haklısın valla alişim en iyisi bile çekilmiyo 2 günden sonra
burda olsan geleceği günlerin acısını çıkaracak kadın:)))
eşinin hatrı için dayan biraz sabret,bişey olmaz a iyilik sende kalsın :KK66:
şimdi bu mesajımı gören birileri bana nekadar gülecek hahaa:KK9:

X