Elaziğ///23

kısss geçmiş olsun gamzeee
datlum düştünmü faceden yarım kaldı muhabbetimiz

günaydın kızlar. nasılsınız? dimple ne ettin halıyı, halı yıkamaya verdinmi? valla seni en iyi ben anlarım. offfffffffffffffff offfffffffff. dünde eşime sinirlendim bisürü laf saydım hala sinirim geçmedi. neyse bi sisnirm geçsin mevzuyu anlatayımda en azından haklısın yada haksızsın deyinde bende farklı açıdan bakabilirim belki. mevzu eşimin ailesi, paa ve para mevzusu...

zaten işin için eş akrabaları girdimi olay bitmiştir demektir
daha halıcıyı aramadım birazdan arıycam

BU ARADA

HİCRİ YILBAŞIMIZ KUTLU OLSUN

dimple onlar 2 senedir benle uğraşmıyolar, tırsıyolar. bu bizim nişanlıyken verilen bir söz,dah doğrusu anlaşma diyelim ama deyneğin ..oklu tarafı niyeyse hep bana geliyo.

kıslar nedisiz varmısız yılbaşına çekiliş yapalım hediyeleşelim yılbaşı değilde maksat hediyeleşmek kimler ben varım diyo
alisim uzagım deme seninde hediyeni göndeririz sende gönderirsin
çekilişi kabul ederseniz ben katılmak isteyen herkesi yazar çeker ve buraya yazarım hatta msnden yada faceden canlı canlı yaparım
ne diyosunuz

hııı evet nevinde yapmış eylül anneleriyle:)bizde yapalım
kim var dedim kimseden ses çıkmamış

merhabalar kuzular... 10 gun once dogum yaptım,oğlusumu aldım cok sukur kucagıma... Allah herkese nasıp etsın...Sızlerı özledım,cok opuyorumm

aaa gozun aydınn ozebuscugum genıs bız zamnda bebısının fotolarını attda bakalım rabbım saglık sıhatle buyutmenızı nasıpo etsın hayırlı evlat olsun

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

myflowers,damla555+,sbnmcsm,melisada+,
ancakk bönn bönnn bakasızzzzz konusunnn daaaa

aaaaaaaaaa yooo en son yazdıgım saatten itibaren yeni giriyorum ben
bence iismimiz silinmıyo çıksakta

limit ne olacak hediye ele pis bişe alasız bana kafanızı kırarıma

X