Elaziğ///23

slmmm
sebnemcim ya bitek geçen gün dikkat etmedim yedigimi ama dikkat ediyom kaç gündür datlu kızımdan daha tatşo b, kızın olsun inşallahhh:nazar::KK16: nevüin askımm neva nasıll
floversemhafta sonuda mı işe gidiyosun ?
alişim ankara sogukmu canım kar geliyo diyolar oralaraa
dimpleee datlumm öpeyrum senide damlayıda melegide alevideee semoş delüsü nerde yaa

gökçerana bi bana slm yok hıı neyse semada görüşecez nasılsa:KK22:

nbr kıslar yorgunum yaaa ben
makyajımı temizleyecek halim yok bugün böyle uyusam nolur:)))
gülşencim ben soram seni fıstıkım naberr
veee hepiniz nasılsınız:)

iyiyim canım buraya takılan küsmeyi ögreniyo galiba espiri tabiki :))sen niye bu kadar yorgunsun naptın bugün:)

sabah çarşıda koşuşturdum ögleden sonra arkadaşa geçtim şimdide evdeyim yorgunum bide uykum varrrr:)))))))sen netiin

hahah çiğköfte yemişler yorulmuşlar :) aslıyla bana uğradılar on metreden sarımsak kokuyolardı :))
gülşen napıyon cicim bi sen bide ben varız :)
özgül cnm benim nasıl oldun ben olsam sütümün tadına bakardım nasıl diye bi kaç defa parmağıma damlatıp denedim :)))

slm güzeller tekrardan
ana gülşenim sana mı yazmamışım tek valla bacım kusura bakma yaa :KK19: arada kaynamış bacım sennasılın canım :KK71: öpüyorum nanaklarından :KK16::KK16: ogluşun nasıl öp yerime:KK70:
nevinim valla sütüme bakcaktımda midem bulandı bakınca insanın kendini inek gibi görmesi acaip oluyo zaten alışamadım bu duruma bide sütümü içersem :KK50: :KK60:besili inek ayy nasıl sütünün tadı canım :21:

bu arad nevinim besili inek lafını sana demedim canım virgül koymamışım kendime dedim canım:KK9:

:KK36::KK36::KK36: kız nevin ordamısın neyse beni görmüsin heralkociişm uyuyak diyi görüşürük cnım güzel yanaklarından öperim:KK58::KK3::KK16:

hahah özgül öyleyiz :KK70: desenki nolcak ben alınmam öyle şeylere rahat ol
valla hiç bi tadı yoktu :KK70: yalandım ama hiç bişey anlamadım :KK70:
acımı diye bakmıştım :KK70:

evet ya gamzeden hic ses cikmiyo.ıns hersey yolundadır

kız özgül sanki nevin demişki bi su bardağı sütünü sağ iç:KK60: allah seni ne etmiye niye miden bulandı bi çay kaşığı bakaydın tadına :KK1: okadar kamandıın kaldın:KK33:

baktım hele beni hatırlayacak

yoksa hergün sizi yoklidim

Ben de geldimmm ben de Elazığ'lıyımmmm:KK71::78:
İstanbulda oturuyorum ama anne de baba da Elazığlı:KK19: Saf kan yani :KK52:

hoşgeldin melezgüzel:)kız nevin bugün çok sıkıcı yaa pazarları hiç sevmem zaten üüüf çok gıcık ya:KK43:gamze seni unutan ölsün kız mümkünmü:112:

öfffffffffff evet çook sıkıcı,
sonunda ehliyet alacaktım diplomamı bulamadık:84:tekrar çıkarabiliriz demii

X