Elaziğ///23

Elif Isra Msn Acik Degil Senin Ne Oldu Merak Ettm

Bu Arada Su Kuafor Nerdeydi Bana Ozel Mesajla Tam Adresi Atabilirsiniz Hafta Sonu Gidicemde

canım kuaför yeni araştırma hastanesinin tam karşısında Sencan adı...

kızzlar yaa akşam ne yemek yapcam diye düşünüp duruyom ama aklıma bişey gelmiyo ... bana bi fikir verin lütfeeeeeeeennnnn....

dur sana bi tarif vereyim
3-4 adet patlıcan
3-4 adet biber
1 baş soğan
kıyma
domates
yoğurt
sarmısak
şimdi hemşo patlıcanları ve biberleri közlüyosun.közlendikten sonra onları bi güzel doğruyosun.ayrı bi yerde saoğan ve kıymayı kavuruyosun(ben kıymayı fazla koymıuorum 2 yemek yaşığı falan)kıyma soğan kavrulduktan sonra közlenmiş patlıcan ve biberleride koy onun içine sonra domatesleride at karışımın içine domatesler pişene kadar.piştikten sonra üzerine sarmısaklı yoğurt onun üzerinede dağlanmış yağ dök.yanınada makarna.ohh mis gibi

canım hemşom sağol tarifin için ... hımm eveeeett yapıyom bundan ama patlıcan ve biberleri kızartıyodum,kıymalı sevmediğim için katmıyodum hiç ... ee hadi ozaman aklına geldikçe yaz bana bişeyler ... çalışınca zor ve çok vaktimi alacak şeyler yapamıyom saten anca hafta sonları işte... ya sana şey sorayım patik köfte var ya bizim Elazığın meşhur yemeği ,, biliyonmu yapılışını ? gerçi o zor dimi .. sen en iyisi kolay şeyler yaz yaa lütfeeennn senağlamasenağlamasenağlama...

cnm patik köfteyi bilmiom ben ya.ama pratik yemekler aklıma geldikçe yazacam

günaydın kızlar... nasılsınız? bu başlık altında paylaşımda bulunalım çünkü git gide aşağılara düşüyoz haberiniz ola....

günaydın elif nasılsın bugün ,yoksun heralde,neyse görüşürüz..

burdayım da siz hiç girmiyonuz buraya bende bakıyom kimse olmayınca üzülüyorum ... sen nasılsın bu arada?

elifcim ben de iyiyim ara sıra gelip çıkıyorum.evde iş çok.onlarla ilgileniyorum görüşürüz,kendine iyi bak..

kız akşama kadar evdesin bi temizlikle başa çıkamıyonmu :)))) benim evde göçüyo ne yapcam bilmiyom .. ne diyim Allah yardımcımız olsun ... bende bu kadın bugün msn ye neden girmiyo diye düşünüyodum ... neyse kolay gelsin sana ozaman......

elif canım evdeyim ama bir görsen halini evin kızım varya anlatamam yaramazlığını.akşama kadar gardrop,çekmece ne bulursa o döküyo ben topluyorum.saat gecenin ikisi daha yeni uyudu .yarın görüürüz .iyi geceler..

elif nasılsın canım.ben bugün fazla kalamıycam ,oğlum yine hasta.güzel bir haftasonu geçirmen dileğiyle..

mehalpcim oğluna,Rabbim acil şifalar versin canım ... bütün hemşolara iyi pazarlar dileğiyle.... hepinizi öpüyorumm... bu arada DURUUUUUUUU nerelerdesin ya çok merak ediyorum seni ........ ((((((

Elifim günaydın canım,saat sabahın dördü ben oturdum pc başına bütün eski sayfaları okudum.baktım ne hoş sohbet ediyolarmış.sonra hepsine tek tek özelden mesaj attım,sayfaya gelin diye,bakarsın yarın bizim sayfa Elazığlı bacılardan dolar.iyi yapmışımdi mi ama ben yarın uyanabilir miyim bilemem.hadi öptüm seni görüşürüz..

herkese günaydın....... mehalpcım iyi yapmışsın da gündüz zaten çıkamıyoz burdan bi de gece alışkanlık yapmasın sonra... oğluşun nasıl oldu?

elifcim benim işim vardı,bi daha giremedim msn,oğlumu sormuşsun tahliller temiz çıkmış depresif bi durummuş.tahmin ediyodum ama emin değildim.neyse buna da şükür.görüşürüz...

sanırım bu gece yine sabahlamışsın ... bak alışkanlık yapar diyorum ama dinlemiyosun ki ...bu arada ikimizden başka kimse yok .. bari gerilere düşürmeyelim konu başlığımızı dimi... oğlunun tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…