Elaziğ///23

Elifim canım ben yine sabahladım. Ama suçum yok,eşim evde olmayınca korkuyorum biraz uyuyamıyorum o yüzden.Yarın da pek giremem sanırım halı yıkamayı düşünüyorum.Tabi uyanabilirsem.öptüm seni ,görüşürüz..

ben küstüm hepinize :KK43:(((( ne biçim Elazığlısınız Allah aşkına ... konu başlığımız hep aşağılarda...Mehalp cim sana kolay gelsin .. arada bir sen gir bari ..

kızlar günaydınlar.nasılsınız bakalım.ya bizimde trabzondan tayinimiz çıktı.diyarbakıra

günaydın ... çok şükür nerelerdesiniz ya... eee ne güzel işte diyarbakır elazığada yakın aynı gün gelip bi gezip dönebilirsin işte ...

dünden beri uyku tutmuyodu acaba nereye çıkacak diye bu sabah öğrendikki diyarbakır.allahtanki merkez ilçeye falan çıkmamış.evet elazığa yakın olması açısından iyi.öğrendiğimize göre hergün minübüs falan varmış oraya.hakkımızda hayırlısı olsun:)sen ne yapıyorsun?iştemisin?

selam kızlar Elifim canım nasılsın bugün,ben halı yıkayamadım hava yağmurlu,Bıgsıze hayırlı olsun tayininiz,bence de çok iyi olmuş.Elazığa çok yakın olması istediğin zaman gidip gelebilirsin.

selam kızlar Elifim canım nasılsın bugün,ben halı yıkayamadım hava yağmurlu,Bıgsıze hayırlı olsun tayininiz,bence de çok iyi olmuş.Elazığa çok yakın olması istediğin zaman gidip gelebilirsin.

teşekkür ederim mehalp:KK66:

dünden beri uyku tutmuyodu acaba nereye çıkacak diye bu sabah öğrendikki diyarbakır.allahtanki merkez ilçeye falan çıkmamış.evet elazığa yakın olması açısından iyi.öğrendiğimize göre hergün minübüs falan varmış oraya.hakkımızda hayırlısı olsun:)sen ne yapıyorsun?iştemisin?

kız ne hergünü bee yarım saatte bir diyarbakıra minibüs var ... ne güzel işte memleketine yakın ...ben işteyim .. bu aralar hiç iyi değilim ,başım çok dönüyo bide gözlerim kararıyodu dün gece acile gittik serum falan takıldı meğer kan değerlerim çok düşmüş.. doktorum kist için bi ilaç vermişti ondan kaynaklandı diye düşünüyorum çünkü 1 ay önce kan değerlerim çok normaldi o ilacı kullanmamla başladı ..amaaann zaten bıraktım ilaç falan kullanmıcam artık.. yani tam 1 senedir hiç aralıksız ilaç kullanmaktan bıktım artık...böyleee işte ben sürekli hastalıklarla uğraşıyom ...

bence bırak mayıs da bitsin yağmurlar da bitsin öyle yıka ... dün burda da yağdı biraz... msn ye hiç girmiyon bu ara hayırdır???

aa yarım saat demek:teytey::dance:.
geçmiş olsun ya.iyi bak kendine demir içeren besinler ye tatlım.valla bak kızacam haa.ne demek ilaçları bırakacam.:mymeka: sabırlı olacan canım benim az sabırr:1hug:

canım Elifcim çok geçmiş olsun ya ,ilaçtan mı olmuş acaba bırakmasaydın ilacı kist ne olacak şimdi,doktoruna sor önce yarım kalır tedavin sonra hem bikaç gün izin alıp dinlensen canım iyice halsiz düşersin dikkat et kendine ..msn açmıyom canım buraya gelip çıkıyorum ya onu da unutuyorum açmayı.

ya mehalpcim kist oluştuğunda dr ilaç yazmıştı ama şimdi kullanma adetinin ikinci günü gel bakalım sora kullan dedi .. bende çok erken hasta oldum bu ay(16.günde) 2.günü gittim kist erimiş,saten küçüktü (3 cm) sora dr istersen tedaviye bu aya ara verelim sen ilacı kullan istemezsen kullanma zaten erimiş dedi .bende başladım yinede .. gerçi ondan olmayabilir de çünkü dün gece atmadım bugünde atmadım ama hala başım dönüyo .. bu sabah ta iştahsızllık başladı , mide bulantısından yemek yiyemiyom ... çok halsizim yaa.. BİGSİZE cım kan yapıcı ilaçlarımı düzenli bi şekilde 2 aydır kullanıyom zaten.. baş dönmesine ve mide bulantısına önerecebileceğiniz bişey var mı kızlarr..

Canım tuzlu şeyler yersen bulantın hafifler,tansiyonun nasıl acaba ondan olmasın baş dönmesi,hem sen hastasın çalışıyorsun bikaç gün izin alsan iyi olurdu.

zaten hep tuzlu yiyorum ama geçmiyo yaaa.. Mehalpcım bu baş dönmesi çok korkutuyo beni ,kötü bişey olmasından korkuyorum... izin olayına gelince haziran sonu yada Temmuz başı gibi Mersine gidicez senelik iznimi ozaman kullanıcam, ya bide eve gitsemde burda bütün hesapları falan hep ben yapıyorum yani kimsenin bişeyden anladığı yok .. ee öyle olunca eve gitsemde telefonum hiç susmıcak biliyorum o yüzden 2-3 saat daha bekliyim erken çıkıcam zaten...aslında kuaföre randevum var gitmem lazım bacaklarım rezalet olmş ama kendimi de iyi hissetmiyorum.. pazartesine kadar bekliyim geçmezse gidip emar çektireyim ...

Hoşbulduk canım aslında ben Eskişehirliyim ama eşim Elazığlı..Gelin oluyorum bu arada yani

Teşekkür ederim canım hoşbulduk...Elazığlılar candan olurlar hemen belli ettiniz kendinizi...Can dan teşekkürler...

Hoşgeldin Asilnur,aramıza katılmana sevindim.Biz de üzülüyorduk kimseler gelmiyor diye,ne iyi ettin de geldin..

X