Elaziğ///23

burdayım canım....ya negüzel valla imrendim size....oofff beni hergün bi yemek telaşı alıyo ki sorma.

yaa sanki beni almıyo, neyseki eşim vardiyalı çalışıyo bu hafta mesela o yok evde bi rahatım ki sorma çocuklara hazırlıyom bişeyler ben de azıcık diyet yapıyorum yemiyorum zaten

doğru her bayan "bu akşam ne yemek yapsam acaba"der..ama çalışınca daha bi zor oluyo inan .. ee bide çoğu zaman erken pişmesi gereken yemeklerin olması lazım...

doğru haklısın,yalnız mısın sen evde çalışıyosun bi de zor oluyodur keşke evde biri olsaydı akşam gelince yemeğin hazır olurdu di mi..

ee zor tabi ...haftada bir yada 10 günde bir anneme,kayınvalideme gidyoss bazende dışarda yiyoss iştee (((( şuan eşimle yalnızıss anlıcan ...ama inşallah bi bebeğimiz olursa 3 kişi olucazz .. aaayyyyy ne güzel oluuuuurrr.....

aslında çok şanslısın biz eşimle hiç evliliğin tadını çıkaramadık hemen çocuk olunca,şimdi bazen oturup konuşunca kızıyoruz kendimize niye acele ettik diye en güzeli tadını çıkarın,ama en kısa zamanda da İnşallah olur bebişiniz..

haklısın ama yeterince çıkardık..bebeğimiz olunca bu sefer üçümüz beraber güzel şeyler yapabiliriz :))) hem ben 26 yaşındayım (( arkadaşlarımın çoğunun çocukları okula başladılar bileee (((((8

canım benim olur merak etme,hem daha yaşın çook genç .günümüzde artık mutlaka bi şekilde anne olabilmeninyöntemleri var,tedavinde mutlaka sonuç alırsın ve emin ol ki artık senin için dua eden biri daha var.Rabbim seninle olsun ..

eliif nasılsın canım bugün yazını okudum ne kadar zengin olduğumu hatırlattığın için teşekkürler arkadaşımm...

kıslaaar selam kimse yokmu,bi ses verin ....

slm elif gunaydın dedıklerını yaptım başka yemeklerde yaptım elazığda kuru dolma falma pılav karnı yarık cacık çorba guveç pure bıskuvılı pasta bışıler bşıler ışte valla ben bu kadar becerıklı olduğumu bıulmıodum ılk defe yaptım valla çoğunu ama bır görsenız mutfak batıoo du msn adresının bır ıkı kelımesını yaz engelledıklerıme bakıcam
özelıme msj gelmıo

eliif ordamısın bana yardım eder misin imzamı açamıyorum.nasıl yapıldığını anlatırmısın..

ellerine sağlık canım benim.. h_s........ ekle hemen

eliif ordamısın bana yardım eder misin imzamı açamıyorum.nasıl yapıldığını anlatırmısın..

kusura bakma canım şimdi gördüm... imzanı anasayfada sol üst köşede kontrol paneli var ordan ayarlara girp yapıyon işte... yine bi sorun olursa bana dönersin ok.........

elifcim şimdi geldim ,ne yapayım ev iş zaman buldukça da buraya geliyorum işte,sen nasılsın haftasonun nasıl geçti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…