Elaziğ///23

haftasonu güya gezmeye gittik kovancılara... gittiğimiz günün akşamı bi yağmur başladi ki sorma .. tabii gezemedik hiç ... eve tıkanıp kaldık işte :KK43:((

e burda hava güzeldi de ne oldu biz de tıkılıp kaldık eve,son iki günür canım çok sıkılıyo ne bi yere gitmek ne başka bişey yapmak gelmiyo içimden elir,niye böyle oldum bilmem...

hava değişikliğinden kaynaklanıyor olabilir... bende de zaman zaman oluyo ... ben çıkıyorum canım .. kendine iyi bak.. yarın görüşürüz...

hepinize günaydın.. yine kimse yok sanırım ... :sm_confused:

günaydın,elifcim,ben sabahın beşine kadar burdaydım.abarttım biraz ,o yüzden uyanaıp oğlumu okula bile gönderemedim.bugün artık biraz iş yapmazsam evde ,akşama eşim pcyi kaldırır gibime geliyor.seni öpüyorum,kendine iyi bak...

aşkolsun kızlar ama sonlara düşüyos ... ben çıkıyom hadi hepinizi öptüm ... ee bişeyler yazında aşağılara düşmeyelim dimi amaaa.....

eliiif ordamısın canım,bir türlü denk gelip ,sohbet edemedik bugün, ben yine çıkyorum hoşçakal..

ya Allah aşkına nerelerdesiniz kızlar ... bi ses verin ya ...

Eliiiiif ,nerdesin kaç gündür hiç konuşamadık,nasılsın canım sende benden başka buraya hiç uğrayan yok,ne oldu kızlara kimse gemez oldu..

evet ya hiç sorma valla .. bişey diil gitgide aşağılara düşüyos... ya mehalpcım ben bu defa çok erken adet oldum ya :KK43:(( hiç böyle olmasdı ... 26 günde bir olurdum hep ,şimdi 16 gün önce olmuştum bugün yine ... acaba ilaçlardan mı dersin? ya çok korkuyorum ,ne olcak blimiyom.. :KK43:(((((((((((

canım büyük ihtimalle ilaçlardandır,korkacak bişey yok,önceden kullandığın ilaçlar mı yeni mi yoksa ,ya da doktoruna bi sor canım geçmiş olsun..

ben iyiyim de canım oğlum hasta,dktora götürecektim ortak sınav var diye istemiyo,halsizlik var ateş ayakta dururken sanki yığılıp kalacak gibi bitkin ,canım sıkkın o yüzden...

yaaa çok üzüldüm .. Allah acil şifalar versin ... ailece sağlığınızı , huzurunuzu daim kılsın rabbim .. sıkma canını düzelir inşallah ... çocuklar daha dayanıklılar bizden merak etme sen ...

slm kızlar nicklermi değişmiş yoksa yeni kişilermi çözemedim :KK70:

slm nevin ... sanırım biz yeniyiz...sen Elazığdamısın şuan?

günaydın elif nasılsın canım ben bugün erkenciyim..

çok şükür işte idare ediyos ... evet bugün erkencisin ... bu arada oğlun nasıl oldu?

düne göre daha iyi ,biraz da psikolojik sanırım kardeşini çok kıskanıyo ve ilgi bekliyo.erken kalktım biraz temizlik yapmak için,ama nerde otrdum buraya kalkamıyorum..

X