Elaziğ///23

fala kanıp arabamı almıcaksın
öyle şeymi olur ya allah yazmamış olsun eğer yazmışsa arabadan olmaz başka bişey sebep olur falcıların her dediğine inanılırmı
herkes araba kullanıyor ve sen şehir içinde kullanacaksın max 60km olur bu hızlada kimse ölmez :))

yogg kısss alıcazz ama bu korkulla bennn kullanamıycamm heralde paronayaa oldumm ıyıcenee amma herseyı bılmesını garıpsedımmm oncedenn kahve falı baktırıdık amma samata olsun dıyee bunu oyle dusundumm<a amma herseyyıı dogru bılıncee etkılendımm dogrusuuu

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

myflowers,damla555+,nevin_,alisim365,
bun"ca kısı konuyuu okıyoo bırıı selam yazmıayaa usenıyoooo

abar burçin o zaman eşin kullanırkende binme :)sanada çok lazm araba

özgül ve alişim sınavlar nasıl geçti

Son düzenleme:
falla ınanma falsızdaa kalmmaa derlerr :))
benımde sınavımm vardı bugun ammaaa gırmedım bı tekk bugunm bostuu yordgunluktann gıdıpp sınava gıremedımm işinn en guzel yanıdaa esımlee benn aynı okula cıkmıssızz o denetmenn ben ogreci olarakk amma gıtmedımmm okulum hemm uzakk hemdee cok yorgundummm hazırlıktta ypmadımm gemzektennn bosuna para yatırdımmm

myflowers geleceği yalnız Allah bilir, ama bazı kişilerin 6.hissi gerçekten çok kuvvetli oluyor. buda tabi Allahtan gelen bişey. bende üniversitedeyken arkadaşlarla ev gezmelerinde toplanırdık kahve yapıp banada fal baktırırlardı bende öylesine dediğin gibi gırgırına bakardık. bende içimden geçenleri söylerdim. bi gün 4 arkadaş toplandık, 2'si malatyalıydı ve ailelerde tabi malatyada. ilk baktığım arkadaşa dedimki küçük bir kız gördüm başını tutuyo diye arası 10 dakika geçmedi evden aradılar, kızkardeşin balkondan düştü beyin MR'ı çektiriyoz diye. o arakadaş apar topar çıktı evden tabi ben şoktayım sonra diğer malatyalı kız dadha ısrar ediyo ne olur bana bak diye. bende istemiyorum ama ısrar edince hadi sanada bakayım dedim. zaten fincanını açar açmaz beni bi sıkıntı bastı. ay dedim valla sizde bi kalabalık bide mezar var diye ama fincanda inan görmedim sanki Allh söyletti. arası tabi yarım saat geçmedi kızın babaannesi hiçbişey yokken vefat etmiş. e buda artık bana ders oldu dahada tövbe ettim. bi dahada bakmadım. bakarmıyım hiç. aslında bu daha çok düşünce gücü. NLP'yi duymuşsunuzdurr. birşeyi nasıl düşünür ve içinizden geçirirseniz o düşünce olurmuş derler ya. yani iyi düşününce iyi, kötü düşününce kötüyü çekiyoruz. yani tabi ben arkadaşlar için kötü düşünmedim ama bi şekilde kötüyü söylemek bile belayı bi şekilde çekiyo diye inanırım. onun için kalbini ferah tutup dikkatli araba kullanırsan Rabbimin izniyle hiçbişey olmaz. tevekkül edeceksin yani elinden geleni yapıp gerisini Allah bırakacaksın.

evtt oylle haklısınn alıscımm amma dedgımm gıbıı oyle gırgırınaa falll baktırırdımm ama bunun gıbı gelecegıı soylemesıı cokk garıpptıı ve cıkmasıda oylee neysee herseyın hayırkısıı

evtt benım sansımmaaa ee hadıı kaynatmmaa zamanıııı :)))

flowers takmaya falacı işte 3 tanesi tutar 5 tanesi tutmaz

takma kafanı eğer onların dediği gibi hayatımızı yönlerdiysk oooo ooo işimiz bitik demektir

ayrıca fala inanıpta hayatına yön verenlerin imanı tehlikeye girer (senin için demiyorum genel olarak)

yoksa hepimizde fal baktırmaktan hoşlanırız

o düşünce aklına elirse hemen besmele çek başka şeylere odaklan

nevin poşetçay damla

sulu sulu bbaaaaarrrç baaaaarrrrrrççççç lıyorum sizi

kalkam evimin işini görem
herif çağalarımın 3 te 2 sini dükkana götürdü ufaklığıda yatırdım

şiimmmddiiiiiiiiiiiiii iş zamanı
hep bereber evri badi (ingilizcemde süperdir haaa)

bizde cok gec kahvaltı yaptık.masadayım.yediklerimi soylemim :)

bende eşim nöbete gitti sabah sabah. kızım bana eşlik etti kahvaltıda. iyiki doğmuşum ben bu sıpayı. bana arkadaşılk ediyo valla.

bu arad öptüklerinin aasında niye ben yokum. kıskandım valla

alişim öpücükleri aşağıdaki isimlere göre yapmıştım o an senin ismin yoktu kızçem

kızlar slm sabahtan beri suvahlardayım oğluşumun deneme sınavı vardı bizde eşimle gazi cad.turladık bi aşşagı bi yukarı magazalarda kapalıdı sonradan tek tek açıldıda baktık bişeler neyse alpişide alıp köye gittik biriki iş vardı hallettik evdeyim şimdi bugün nedense bi halsizlik var üzerimde gözlerim açılmıyo kafam kocaman konuşmak çok zor geliyo
flowers saçmalama beee ne falı ne iananması boşver böyle şeyleri araba alabiliyosanız al millet güler sana soruyolarmış neden arabanız yok ben fal baktırdımda ondan yok al keyfine bak
hepinizi çooook öpüyorummmm özledimde ayrıcenek semaya daha kaçgün varrrkinee

şebnem açmısın
belki ondan olabilir hani diet falan

mesala ben şuan ÇOOOOOK AÇIIM

ELMA ÇAYI YAPTIM ONU PEK SEVMEDİM BİDE ISITIP İÇEMM

OOOYYY ALLahım sana geliyoumm

oyyy bende seni öptümmm
bende evi temizledim sabah sabah gayretim tuttu:)))
sonra kahvaltı yaptık,şimdi banyodan çıktım hazırlanıp çıkacaz..
öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…