Elaziğ///23

bende çarşıya gitmek istiyom yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK43:((((((((:-)2:

mrb kızlar kızımı banyo yaptırdım derse başlamadan bakam dedim herkesler iyimi sporlar yapılmış ben totomu zor kaldırıyom yaa kız kucagıma alıştı :KK43: annem dandini yaptırıyo kucagında alıştı şimdide bakalım evde napacam :KK53:
yarın sınavım var dua edin banada olurmu kpss için neyse gidemgene test çözem kızım yatikennnöptm sizi dimple damla kibkızlaraltta görünüyonuz ama kalamıycam :KK34::KK3:görüşürz

kaçtılar çarşıya gördünüzmü :))gel kız damla bizde gidelim gamze sende gel bacımm

gülşen nası gelem bacım varsa bi önerin hemen üstümü giyem :)))))))))))))

sınava girecek arkadaşlarımıza Allah zihin açıklığı versin

kız abla boşver ömer söz verdi bizi malatyaya götürecek:KK64::KK64:
nedek burayı burda bişii yok:p

benimde dikkatimi çekti şimdi, öyle olmuş biraz:))))
pardonnn:26:

Son düzenleme:
ayyy gece rüyamda bi yemek yedim,bi yemek yedim,
uyandım öyle tokumm bu saat oldu hala acıkmadım,nası bişey yavvv:KK53:

kız damla iyimisin bura elime geçti malatyamı kaldı:KK1:koşturmaktan çarşıya fırsat bulana aşk olsun..efe beni yemiş beter bi çocuk:111:gamze allah bize yardım etsin:KK43:(sınava gireceklerinde yanında olsun.

anaaaaaaa kız demedikmi götüren olsa gideriz diye,
buldun şimdi istemiyosunnnnnnnnn heee:KK4:

iyi akşamlar kıslar herkes sıkı bi rejime girmişş:)
bende iki günüdr rejimdeyimm:) kocaman bi beyaz lahana aldımm salata yapınca içine çokca koyuyorum süper oluyooo hem tadı güzel hem doyurucu:)kahvaltı yapıyorummm az yapıyorum akşamda salata yanına ne yemek varsa iki kaşık ondan yiyorummm:)çayımı 3 şekerli içeridm 1 şekere indirdim zamanla hiç atmamaya çalışcam spor yapamıyorummm biizm bu tarafta çok köpek var yürüyüş parkuru var ama köpekten korktugumdan çıkamıyorum:)öle işte benim rejimde böle başladı bakalım inşşş sonradan gevşemem:)54 kilo olmuşum 5 ayda 8 kilo almışımmmm:)8 kilo vercem inş:)hadi bakalımmmmmmmmm inş veriris kiloları:)

ne prasındann bahsedıonuzz anlamdımmm aaaaa bana paramı verdınızz ne zamann benım nıyee haberımm yokkk aaaaaa:KK53:
delımısınızzz yaa paralarıı alıpp nereye kacıcamm evım yurdumm belıı tesuff ettım sıze ask olsun:KK53::KK58:

canım sıkılıyo ya.çarsıya gelmek isteyen arayıp takılsaydı ya.hic bisey yok alamadim.

yürüyüşümü yaptım şimdi bitki çayı içine bal ve bi dankek magma çikolatalı yiyecem :KK70:

çayım zayıflama için değil süt olsun diye adaçayı,rezene ve humana still :)

X