Elaziğ///23

aa o nidemek

temiz kalplisin aarkadaşım insanlara kolay inanıyosun

canım inanma böyle şeylere gaybı allahtan başkası bilemez sen boş ver bunlarıı
bende sınavdan geldim başım çatlıyooo çocularda ağlıyoo ufffffff

hadi geçmiş olsun sema. özgülde bugün girecekti demi. bende haftaya kpds, ondan 2 hafta sonra ales, en son haftada üds'ye gircem bakalım hayırlsı.

yoo aç değilim sabah 1 simit yarım kase mercimek çorbası içtim saat 2 dede alpişin domatesli yumurtasından 2 yada 3 lokma yedim birazdanda akşam yemegi için çıkıcaz bakalım salata türü bişeler yicem diyorum ama :))))))))))dünde salata yicem diyodummm gerisini nevin sen anlattttt:))))))))))çooook yedik sanmayın haa ekmegin ucunu bölmedik delmii kıss nevinimmm

yiyin yiyin sonrada hava atın yürüyoz diye hee ben hem yiyip hem oturuyom:))nolacak halim bilmem.korkam sizin verdigiz kilolar bana gelecek..

Son düzenleme:
ah şebo ah hiç o dedigin gibi olamadım kendimi bildim bileli etli butluydum:))

ah şebo ah hiç o dedigin gibi olamadım kendimi bildim bileli etli butluydum:))[/QUOTE

iki doğum yapıp da senin gibi olmak isteyen bir sürü kadın var milleti görüyoruz bi doğumda duba gibi kalıyolar deli misin sen ben hep seni örnek gösteriyorum millete

ben damla yine annemgildeyim:)))
pazar günü güzergahımı tamamladım,
misland,akgün,annemgill:KK52:

gülşen kilom var dedikçe seni boğazlamak istiyorum artık :))
sen hiç bir zaman kilolu olmadın olamadın sok bunu kafana yıllardır aynı lafı söylüyom ben dilimde tüy bitti
ben mecburum yemeye ya süt olmuyo yemeyince ya kilom böyle kalsın bari daha fazla olmimde yeni aldıklarımda olmaz bu defa :)

damla hanm gez bakalım ohhh ben evdeydim bütün gün hiç canım çıkmak istemdi başağrısı çok fena geçmedi hiç hesteyima geberima

ya kızlar bu mislandda ne var. ben bişey göremedim geçen yaz. hatta bu en son geldiğimde eşimin dayısı oğlu filan çok ısrar etti ben gitmek istemedim diye gitmedik. yani kayde değer bişey görmedim.kaçırdığım bişeymi var? gerçi lunaparka gidelim çocuklar eğlensinler dediler, bende aman eksik kalsın dedik, o zaman evde çiğ köfte yapalım dediler, ona tabiki yok demem dedim. ah burda hasretim ya. hiç çiğ köfte kültürü yok.

misland da bişey yok ki zaten,yokluktan orayı nimet sayıyoruz:)))
burger king'de yemek yiyp çıkıyoruz okadar..
damla benn tabisi:KK9:

alisim valla mislanda hiç bşy yok yazın yine iyide kışınn bi kaç yer haricinde heryer kapalıı:)
ama elazıgdada yapcak bşy yok mesela bugun öğleden sonra misaifirm vardı onlar gitti evde otur otur sıkıldıkkk akşamda akgün ve mislanda gittik...
arkadaşlarım olmasa kafayı yerdim kesin:)

kız damla bıkmadın mı şu mislanddan

alişim bize hava attı :))
valla bizim öyle gezecek büyük yerlerimiz yok mecbur gidiyoz işte napalım
amaaa sende elazığda olsaydın sende gideceksin mecbur

nevincim seni çok çok çok seviyorum iyi hissettiriyosun beni :90:

melek kız ne havalı karılar bunlar misland olmasa nereye giderdiniz çok merak ediyorum.kardeşim olmasa pariste dogmuş diyecem:)))

Son düzenleme:
X