Elaziğ///23

gülşen hoşgeldin:)
nslsınız kıslarr benimde akraba günüm vardı bizde:)başım beynim kazan gibi valla:)

sende ne hafıza varr:)hee özgenin annesinin amcası kızı,melek..
bu arada hala benim damla:))

sağolun kızlar sende poşetçay bu arada sende bi göründün kayboldun ..

kız nevin sende öyle bişey yapmıyasın sakın haa..ama yalanmı yavaş yavaş yola geliyolar işte.neyse nazar edecem

Son düzenleme:
sohbeti kaçırmışımm
bende arkadaşdaydım bugün
oyyy kısırı öyle özlemişimm
ama ben diyete başladım
ama yemezsem şişer biyerlerim

aman boşver diyeti bu dünyaya bikez geldik bizi begenen böle begensin:))biz bölede güzeliz..

damla hanım senin tuzun kuruu gerçi aynı şey gülşen hanım içinde geçerli oda zayıf ve 2.yi dogurmuş ben bide bitene doguram dimmmm hemen zayıflamalıyım hemen
akşam hiç bişe yemedimmmm

gülşen bu ara öle bi misafirim varki anlatamam:)zaten bayramdada eşimin abisi falan geldi istanbuldannnnn sürekli birlikteydikkk inan kaç gündür sadece markete pasta malzemesi almaya çıkıyorum:)
ay ben bu hızlı tempoya alışamadım gittiii:)şimdi başım öle bi agrıyokii ilaç aldım fayda etmiyo:)
şebnemmmm ben hergün rejime başlama niyetiyle uyanıyom ama olmuyo olmuyo:)heray 1 killo alıyorummm allah sonumu hayır etsin:)
yarınnn arkadaşımla kahvaltıya gitcezzzz akşamına başlamayı düşünüom rejime:)
bu arada saçlarını boyadınmı kıs:)ben siyah yaptımmm hevesim geçti 20 günde:)şimdiii karamel istiyom :):)

kız nedisizzzz:))
ben şimdi kısırın üstüne toffife yiyim:))
anam bu gece rüyaza girecem vallah
çakmasıda deel essahı
halen ben daa evime gitmedim:))))

Son düzenleme:
canancım yok yaptırmadım ama pazartesi gidip yaptırayım dedim kendikendimee eşimde ok demişken

kıss damla sensin delmi yaa o tofifeleri yiyen uyuuzzz sakla 2 tene de kahve yap çağır gelem yem diyettesin deme sakın o gün fazladan yürüyüş yapar kurtarırım

heee benim:))
benden kalırsa sana saklarım:)))
bunlar çok bulmuş daa yemiler

evime geldim,kimse yok muu???:))
uy ana ablamın üyeliğini silecektim az daa ödüm koptu:18:neyse hallettim de geldim

damla damla boğazında kala hoş bu saate kadar posa bile olmuştur ama neyse

benimde bu gün diyetim 2. günü nanca vermişim 100gr
her gün 1 kilo versem ne hoş olurdu

sabah kahvaltı etmim akşam yemeği yemim sadece öğlen yemeği yeyim du bakam nolacak
ama açlık ne zor bişe

aksi gibi bu ara evin her yeri çağaların aburcuburları dolu elim ayağım titri gördükçe
ALLAHIM YARIN SABAH KALKTIĞIMDA 10 KİLOM GİTMİŞ OLSUN AMİN

ben duamı edemde belki kabul olur demi ya

kıss etme öyle dua kabul olur cidden
bak aynen böyle kadının biri dua edip dururmuş kötü hastalıga yakalanmış
her sabah kalktıgında eriyomuş istedginden de zayıf olmuş ama..........
dogrudüzgün dua et

bende dün sabah yemedim ögle diyete uygun şeyler yedim günüm dışardan yemekli ya ondandııı yani
akşamda yemedim ayrıcenek 4km yürüdüm ve spor yaptıım
bende yaa bu yıl bitene kadar 5kilom gitse ne hoşşş olur yaa
5kilo fazlalıgım yokda yani işte 1buçuk aydabukadar gitse iyi olur yane şiimdi atlamayın sadece 5 kilomuu diyee
ayy gamze bizi başka bi topiğe yönlendiirirlermiş burası siz göre değil zayıflama yarışmalarına gidn diye

gız bacım sen herhalinle güzellsinn çokzorlama kendin ama bebiş için zayıf olam diyosan kesinlikle zayıfla derim benim halim ortada gören gaçiiii:76: evime gidince bende başlıyıcam spor a bol bol koşmam gerek

dimple çok yanlış yapıyosun. böyle versen bile istediğin kiloya ulaşıp normal yemeye başladığında yine eski haline dönersin. medical hastanesinde diyetisyene gitsene. ama ben sana şunu söyleyeyim sabah light sütle cornflakes ye bir kase. bu çok doyurucu ve kalorosiz, ardından öğlen bir kase çorba ve 1 dilim ekemek, akşama da istediğin kadar salata. aralarda da 1 porsiyon meyve. zaten çocukların peşinden,ev temizliğinden ayrıca yürüyüş yapmana gerek kalmaz. ama bunları bile tempolu hızlı hızlı yapmaya çalış. yani evi süpürüyosan ara vermeden hepsini süpür.
şebnem sana bişey diyeyemem. gezmeleri bırakmadıkça kilolar gitmez bacım. senin günleri ve lokantaları bırakman lazım. bu arada bende bayramda 2 kilo vermişim. kurbanla çok uğraştım ya:))) şaka bi yana her gittiğim evde et kokusundan midem kalkıyodu.

hello kızlar
sütüm çekti toffifee nerden aldınız ya migrosa her bayram geliyodu gelmedi bu bayram ne rafaello nede toffifee:)
neyse işim çok miisafirm var ben yaylanıyom neyseki annem geldi gidip kahvlatı yapayım çağırıyo gel kahvaltı yap diye
ben nerdeyim biliyomusunz gamzenin pozisyonundayım :) hemde seyir halinde
öptüm hepinizi gülşen hanımda artık burada :)

Son düzenleme:
hoşbulduk kızlar..bende bi ara kk ya çok takılıyordum ara vermiştim.evet ben özgenin amcası kızı gülşenle damlanın vazgeçilmez arkadaşı :) ayrıca gülşen bizim gelinimiz ve ayrıca gülşen benim eski komşum vs. vs..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…