Elaziğ///23

bu ne kadar saç boyalıyosun bu sefer ne renk olacan

kimsecikler yok :KK43:
misafirlerim gitti şimdi diğerlerini bekliyorum :)
bi taraftan nete bakıp bi taraftanda masadakileri eritiyom :)

kimseler yok sahiden..

neoldu kk nın kadınlarına,
bugün performansınızı hiçç beğenmedim:76:

Son düzenleme:
şebnemmmmmm iyi yürümüşsün valla ben yalnız sıkılıyom yürüyüş yapasım gelmiyo:)
dimple valla kilolu deilsinnn kıs kendini zorlamadan rejim yap :)bende bugun başlıycam öğleleyin dışarda yiycem ondan rejime akşam başlıyayım diyom:)umarım bozmam ya herseferinde yarın başlarım diyip sallıyommm:)

canım kulaklıkları takıp bantta yürüyorum ben ama esinle çıkabilirsin akşamları ayrıca o bana dediğin ortam vardı ya abugün aradılar akşam keriman hanımdaymış davet ettiler aama sohbetti gün 4ymiş sanırım sohbette 11 de

.
şebnem sana bişey diyeyemem. gezmeleri bırakmadıkça kilolar gitmez bacım. senin günleri ve lokantaları bırakman lazım. bu arada bende bayramda 2 kilo vermişim. kurbanla çok uğraştım ya:))) şaka bi yana her gittiğim evde et kokusundan midem kalkıyodu.
vallaha gezmesi olmayanın evde pinekleyenin daha çok be kilolarıı alisim.gezmemdende arkadaşlarımdanda eksik kalmaıyorum ama dikkat de etmeye çalışıyorum birazdan yürüyüş yapıcam mesela:KK8:ben okadar güne gezmeye gidiyorum ama abartı olmadıgımı düşünüyorum . bebek için zayıflamak istiyorum aslında . :emir_bebek:

şebnemcim sen boşa zayıflamaya ugraşıyosun boyun uzun ve bence çok hoş görünüyosun.3.4 kilo seni çirkinleştirmez.ben şahsen takıntı yapınca hiç kilo veremem.ugraşlarım hep boşa gider benim.

şebnem cnmmmm günlerde kilo almaya etkili tabi güzel güzel pastalar falan :)
ama bence evde oturan daha çok kilo alıyo örnek ben:)günlere katılmıyorum çok yoruluyorum vallaaa...evde oturup kilo alınmasa ben almasdım ama 5 ayda 6 kilo aldım:)
zaten aşırı kilolarımız yokkkk veririz elbet azar azar yersek:)

Son düzenleme:
canım benim kocada açık renk takıntısı var anca idare edebildim zaten çok koyu olmadı açık kahve ama ışıltılı oldu bu sefer.

alişim benim vücudum başka türlü kilo veremiyo dediğim light kahvaltılık gevreklerden bi dönem kullandım ıııyyggg hiç güzel değil zaten sütü sevmem yoğurtla deniyim dedm o da bi hoş oldu azcık çimçiklendim kahvaltı öğlen gezmem vardı tabağımdakilerin yarısını yedim
akşam meyve yedim oğlan cips açtı dayanamadım 3-4 tane attım ağzıma

hıı gezmede kadının biri "ayy uğraşma hiç kilo veremezsin " dedi gıcık oldum yaaa
delü görür o verirmiyim veremezmiyim

bu sabah tartı 400gr daha gitmiştim motive oldum görünce umarım geri gelmez

saol gülşencim bebişimmm
oyy yürüdümde oturdum çoook yoruldum be yaaa
kalkam yatam yarın oğlanın okuluna pasta götürecem gitmeden meyve suyu alıcam plastik tabak felan işim çok yani

günaydın kızlar. dimple cornflakes en güzeli nestle hatta kakaolusu çok güzel ve doyurucu. ben ücretsiz izin dönüşü işyerinde bu şekilde kahvaltımı yaparak kilo verdim ama yürüyüşte etkili en azında yürüyüş vücudu şekle sokuyo. şebnem bende ikinciyi seneye düşünüyorum inşallah. ondan dolayı yediklerime dikkat ediyorum ama hamilelikte 26 kilo aldığım için bekarlık kiloma dönmeme 6-7 kilo var yavaş yava verecem inşallah onları da.

oh ne güzel gidiyo kilolarınız bende bi hevesle tartılıyom gitmişmi diye aynı matemle iniyom baskülden :KK43:((
ama yemiyorum artık ya gitsin birazcık 2-3 kiloya bile razıyım :KK70:

bende zayıflama çayı içiyorum kilo almamak için:))
kiloyu aldıktan sonra vermesi zor ya tedbir alıyorum bende

bu damlada kilo için yorum yapmıyomu beni deli ediyo
kız damla seni boğarım ben biliyom zaten bu kuru deynekler kurdundan kilo almıyo içlerindeki kurt onları yiyip bitiriyo :))))))

bu günde tartıldım 200gr gitmiş olsun hiç yoktan iyidir demi

anaaam bura diyet topicine döndü
şebnem demenen bizi burdan sepetleyecekler sonunda

şimdi içim ezildi elma yiyorum
ama ben hiç spor yapamıyorum :KK43:(((

ya banada sabah 2 arkadaş zayıflamısmısın sen şebnem dediler bende:KK52: dedimmmm
bende 2gündür yürüyüş yapiimmm gezmede yiyorum ama eve gelince daha bişey yemiyorum
yürüyüş yapıyorum iyi oluyo
bidaha günümüze kadar umarım sizinde anlayacagınız ölçüde zayıflamış olurum

X