Elaziğ///23

öylemi diyosun nevin

şebnem öle değildir bizi özler yaaaa

ay şu bayram ve etler ne zaman geçecek ya sıkıldım bile ben :)

hiç sevmem onlarla uğraşmayı
sen çok seviyon galiba gel bizimkileride hallet ozaman

ooofff nevin ne sevmesi
ben dedim
bağış yap yapmadı

senin ne işin var burada kız temizlik yapmıyormusun sen :)

kıslar şimdiden iyi bayramlar diyeyimmmm belkimm giremem telden girsemde okurum heralde ordan yazmıyorum sinir oluyorum:)
bi geçseydi şu bayramm heç sevmim günah olmasında:)bekarken hiç gezmezdim şimdiii hem benim akrabaları hem eşimin akrabalarını geziyoruz ögggg hiç sevmiyom yaa şebnem biizide götürseydinnnn tatile:)

heee hee hava atim sahann rezillll hiç özlemedim seniiiiii gıcıkkkkk:82:

canancım sanada iyi bayramlar
bende sevmiyorum bayramda gezmeyi ama ozamanda tadı çıkmıyo bayramların evde otur otur olmuyo tadı orda bayramların şükredin gezecek yerleriniz var bayramda 2.derece akrabalrla bayram çabuk geçiyo

Bayramm gezmeden gecmeskııı ne gusell ısteee tabıı et kısımlarıı bırazz sıkıcıı daha ne yapalımmm mecburrr ugrascazzz

şebnemmmmm gels en gez benimyerime öpecegim el sayısının haddi hesabı yok ha:)
şaka biyana cidden gezmeyincede hiç iyi olmuyoooo ama dedigin gibi myflowersss et olayıı çok pis:)herevde çiğ et kokusu ve pişmiş et kokusu :):):

oy şebnem güneşlen sen biz bayramlaşalım herkesle
biz burada etlerle uğraşalım sen açık büfeyle:)))
inş. seneyede sen oturursun evden çıkamazsın biz gezeriz :)
ya ben şimdi pek kimseye gitmeyi düşünmüyorum kızımı üşütürüm diye korkuyorumda herkes grip hasta bi 3 aylık olaydık :)

şebnem hanım hangi havuzun kenarından yazıyosun bize büyük havuzdanmı küçüktenmi yuvarlaktanmı :))

Son düzenleme:
Herkestee bır sevıncc varr herkes kıpır kıpırrr herseyın hayırısı hayırlı bayramlar olsunnn haberlerdeı ddanalar kacmaya basladıı :))

nevin bencede cnmmm boşver evde dur minnoş hastalanmasın:)
gidemde ütü yapam heleee:)görüşrüs kıslar

makinada duruyo öyle bütün resimler daha bakmadım bende takmadım pcye ondan :)

:) neva ne edıyooo agulamaya basladımııı ısırmalık olsunn tammm bana gelne kadar olurr heraldee kk karularıylaa ısıralımm pemmbişş olurrr :))))) nevinn kesınn hepimizii camdann asagıı atrsınnn allahtann bızımkıı ıkıncıı kattt kırık cıkıkla atlarıkkk :)

evet birazcık daha büyür inş. prensesim seneyede göbek atacak bizimle:)) poposunu sallayacak etekleriyle:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…