Elaziğ///23

kızz nevin abla,bu herif heralde bana hediye diye epileydi alacak:)))
diyarbakırda şimdi iş için,
benim epileydim bozuldu geçen,
şimdi aramış diyo sana burdan alayım ne marka alayım:)))
hele gördünn hem kendi işini halledecek,ben beni aradan çıkaracak:KK4:

özgül

ben bu kızlarada almayın bişi dedim durmadılar gerçekten gelmeniz beni çooooooooook mutlu etti
hediye sizsiniz gerçekten bunu yürekten söylüyorum
lütfen hediye falan alma,

damla

bu erkekler hep böyle zaten kolaya kaçıyolar
oh düşünme derdi yok bişi yok kolayda seni aradan çıkaracak
bari yanında çiçek gelse yine kabul olur bence

kız kızzzz:)
ölem ben ona,asıl hediye fotoğraf makinasıymış,
onuda almış onuda:KK16:

asıl ben ince künyelerden istiyodum da:))
neyse daa onun bende alırım herifim onca masraf etmiş daha onuda istemiyem:)))))

ooo

hadi güle güle kullan damla kız

altın pahalı

bu ara tatil falan herifi daha masrafa sokma bence de

iyi hade güle güle yol gılların:)
ne marka almış hangi model gaça almiş :KK70: :KK70:
fotograf makinası herşeye deger ya.daha gunlerde sen ben şebnem cekeriz.tubada kocasının profesyonel makınasını getırsın

gız ben tuvalete gidecek zaman bile bulamıyommm anam patlıyaacam çağaalar beni yedi imdattttttttt
damlacım güle güle kullan canımmm
gız gamze sana gelemedim sanma ki gelmiyecem benden kurtulamazsın çocuklar ayağa kalksın ki gellem evin alt üstt edeler yeni eşya alırsın hee gör ben nedim sahann
nevinim nedisin canımm tatlu karıü
şebo senden naberr
gız burçinn sen nedisin salıya alınmış günn iyi olduu az kaldıı
alişim daha önce hiç muhabbetimiz olmadı geçmiş olsun vertigo çıkmış benim eşimde de vertigo var çook kulak çın laması oluyodu ilaçlarını kullandı şimdi iyi çook şükürr

selam kızlar. çok şükür eğitim denen zımbırtıdan kurtuldum:))) ben size halal kızgınım. hala size sadece ve sadece teessüf edim. bakalım belki yarında teessüf ederim yada sinirim geçer. az önce bizim herifi haşladım sallamadı, cevap bile vermedi. gitti uyudu.gitsem başından aşağı kaynar su döksem sinirim geçermi. insanlar böyle katil oluyolarmış :KK23: ya doktor demişki baş ağrısı için gerilim tipi baş ağrısı. bende dedimki benim başım ağrımıyo, başım dönüyo. neresiyle dinlemişse beni artık. adam kanser hastalarıyla uğraşınca benim rahatsızlığımı sallamıyo bile ya:KK43:(( neyse yine sinir oldum gidip bi su kaynatam en azından çay demleyem de içem belki sinirim geçer:)))

sema beni onla tehdit edemezsin
çünkü bizim evin her zamanki hali
ben alışkınım öle şeylere sadece yatak odamın kapısını kitlerim o kadan

bu gece kimsecikler yok :) şimdide ben varım :)
hepinize ii geceler rüyalarınızda beni görün inş...terler içinde uyanın :)

hayır canım ben her gece burdayım

kimseye kaptırmam koltuğumu

datlumm benimmm seni görünce terler içinde uyanmak mümkünmüüüü

selam kızlar. çok şükür eğitim denen zımbırtıdan kurtuldum:))) ben size halal kızgınım. hala size sadece ve sadece teessüf edim. bakalım belki yarında teessüf ederim yada sinirim geçer. az önce bizim herifi haşladım sallamadı, cevap bile vermedi. gitti uyudu.gitsem başından aşağı kaynar su döksem sinirim geçermi. insanlar böyle katil oluyolarmış :KK23: ya doktor demişki baş ağrısı için gerilim tipi baş ağrısı. bende dedimki benim başım ağrımıyo, başım dönüyo. neresiyle dinlemişse beni artık. adam kanser hastalarıyla uğraşınca benim rahatsızlığımı sallamıyo bile ya:KK43:(( neyse yine sinir oldum gidip bi su kaynatam en azından çay demleyem de içem belki sinirim geçer:)))
Canım eşler arada böyle oluyorlar.Kaynar su bile az gelebiliyor.Ama ızgınlık geçincede onlardan meleği olmuyor.Geçmiş olsun canım ama sen bence endi şinikendin hallet bazen çokta önemsemiyorlar.Benimde en sinirlendiğim şey bizim onları önemsedigimiz kadar onlar bizi önemsemiyor.Eşime hr sabah kahvaltı hazırlarım bir gün kalkmayayım hemen surat yapar hiç hazırlamamışım herzaman yatıyormuşum gibi konuşur işte o anda benim bogasım geliyor.Ama napalım onlarsızda olmuyor.

Arkadaşlar bişey sorucam eşimin dogum günü yaklaştı teleş da başladı.Hediye ne alacagımı düşünüp duruyorum budefa farklı olsun klasik olmasın istıyorum ne alabilirim ne yapabilirim.Paylaşımlarınızı bekliyorum....

benim aklıma hiç bişey gelmiyor :)

hiç kimsecikler yok gene

iyi akşamlar kızlar. brrn birtek bana karşı öyle. ailesine karşı pek bi ilgili. bende nasıl olsa hem çalışıyorum hemde sağlıkçıyım ya, ondan böyle yapıyor. ama bende herkese duyarlı birtek bana duyarsız olmasına kızıyorum. zaten evliliğin ilk 1 yılı sırf bu yüzden birbirimizi yerdik. gerçi eskisi kadar kalmadı ama yinede bazen sinir oluyorum valla.
dimple evinin resimlerini görelim ya. bende merak ediyorum.

:KK3:hey ben geldim:)
sabahtan beri çarşıda ablam için geziyorum,öldüm, bittim, mahvoldum,
nasıl yol gidecem bu yorgunlukla:KK43:((
biz gece yola çıkıyoruz da bi hayır duanızı alam dedim:)))
:KK55:

hayırlı yolculuklar diler elazığ garıları yolları sizlere :))) bende dedim damlada yola çıkmıştır çoktan seni çıkmadığına göre
ablana ne baktınız ki :)bayramlıkmı beğenemedi yokki hiç bişey beğensin :)

X