Elaziğ///23

a bende bugunn sebnemle konustumm telde ammaa unuttummm tatıle gıttıgını yolladayız dedı ama ben esıyle gezmeye cıktıı anladımmm okdar lafada tuttumm kızıı neyse sag salımm ulasır ınsallah
damla sızde dıkkatlı gıdın canımm saglıkla ulasırsınız ınsallahh sızleree iyi bayramlarr

slm
folversem nasılsın canım
sebnem gitti m i tatile ohh bizim yerimizede eglensin inşallahh
bu arada sebnemi m dogum günün kutlu olsun nice yaşlara canım sevdiklerinle birlikte ol inş güzel yıllar geçir
semoşum ogün keşke sende olsaydın yaa datlum benim minişlernasıl kız seni çok yoruyo allah yardım etsin

canım benimde aklıma enteresan seyler gelmedi bikaç fikir vereyim yinede istersen ikinizin resmini tşört üzerinebaskı yaptır hediye olarak
yada çocugunuzda varsa resmlerinizi cd olarak yaptır ilk şarkınızı yada sizin için degerli olan bi parçayı koydur akşam geldiginde güzel bi masa hazırla o cd yide koy izleyn birlkte :98:

sağolun,varolun:))
ooo şebnem abla hızlıymış,erkenden çıkmışlar..
bizde gece çıkacaz sabah konyada oluruz Allahın izniyle,
geze geze gidecekmişiz..2günümüz yolda geçer heralde
herkese iyi bayramlar,şimdiden
:79:haydi hoşçakalın...

hele nelerde bili :)) romantik garuuu :)))

şebnem saat 2 gibi darendeyi geçtik demişti şimdi nerelerde uçan kuşum bilemiyorum :))

hııı ablam,,
hem günlük baktı,hemde bayramlık..
herifine ne yapmışsa artık ,kredi kartını vermiş,
neeee lazımsa al demiş,sınırsız:)))
ama bişey yokki,çok da kalabalıktı,günümüz sıra beklemekle geçti:)))

hıı,kavuştular mı acaba,merak ettim kaç saatte gitmişler:))
gerçi bizim rekor kıracağımız kesin de:))

bilirim ben nevüncüm :)
damlacım sanada ii yolculuklar güle güle gitt datlım

damla hanım kaç gündür bekliyom hiç diyomusun nevin ablamıda götüreyim( küstüm sana :)

sarı kadun ne yapıyosun

bu gün bende çarşıdaydım
hatta damlayla karşılaştık :)

canım zaten aile daha önce geliyor onlar için isteigimiz kadar didinelim.Elazığdayken çalışıyordum buraya geldim iş yok kayınvalide 2 apartman yanda hergün ordayım eve gelmek için bahaneler bulup duruyorum.orda olduğumdada ister istemez işler bana kalıyor kızıda evli ama hergün orda orda olmasa gelin diye arayıp duruyor seviyorum kızını ama 2tane felaket şımarık yaramaz çocugu var söz dinlemeyen deliriyorum artık.Şöyle diyeyim Elazığa gittip geldigimizin sabahı hemen gelmiş yol az bi yol degil ki kalkıp gideyim.Geldik eve uyumak için daha bir kaç saat uyumamıştık ki aradı daha yatıyomusuuz geldim sizi görmeye gelde kafayı yeme.Eşimde ayıp olur diye gidelim dedi.Hani hiçgörmüyor ya bizi hemen damladı bide dagınık.Bende dagınık insana tahammul edemem.Mecbur katlanıyorum ama anlayacagın bunaldım artık.Bunları yapıp onlarla ugraşmama ragmen eşim ailesine toz kondurmuyor.Biraz yorgunum desem yapma cicim diyip duruyor yani bu durumda beterinde beteri var canım enazından eşinle teksin aileler yok onu düzeltmen daha kolay.Ama sana tavsiyem birşeyden hoşlanmıyorsan bunu yüzüne direk söyleme bi arkadaşımın eşi şöyleymiş bence hiç hoş değil iyiki sen öyle degilsin veya babam anneme şöyle yapardı böyle yapardı şunu şöylerdi hoşuma gitmez diyip birazda abartılı konuştun mu oda azda olsa anlıyor. Tabi bunun yanında guzel şeyleride söyle geçen elazığdakı arkadaşımın eşi hiç bişe yokken eve çiçekle gelmiş bende bunu eşime anlattım ve nekadar guzel insanın çok hoşuna gider ortada bişey yoken düşünmesi falan diye biraz alttan alttan konuştum 2gün sonra oda aldı geldi tabi bunu başta bak sen öylemisin dedigimde kavga ederdik .Sen eşine daha fazla ilgi süprizler yap ortada bişey yokken ki bi konu oldugunda diyemesin sen yapıyormusun ki diye.Bunları yaptıgında sen benim için çok degerlisin sen hayatta te önemsedigim kişisin falan bunu gibi sozleri onun kafasına yerleştirki oda yavaş yavaş duzeliyor bunları yaptım eşim bir kaç huyunu degişti bide su aile olayı olmasa veya çalışıyor olsam sorun ortadan kalkacak hergun sadece hep offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diyorum :93:

Düşündügün için teşekkür ederim.Tşört degil ama cd olabailir.Gerçi çocuk yok ama beraber oldugumuz videoarı resimleri cd yapabilirim.Bir ömürde saklanacak birşey sagol canım

günaydın kızlar. nasılsınız? yolcularımızı varmış,hayırlı yolculuklar... brrn sorun zaten eşimden çok ailesi, bi kafasını rahat bırakmıyolar, değil ankara ingiltere'de bile olsam kayınvalidem sağolsun telefonla huzurumuzu kaçırmayı beceriyor. yanında aslan gibi kocası, bide eşimden 1 yaş küçük kaynım var hala ne olsa bizden beklerler. kadın resmen bizim huzurlu olmamızı çekemiyor. bide eltilerim çalışmıyor ve ben eşimin tarafında tek çalışanım, haliyle eşimde akrabalrıda ban fazlasıyla kıymet verir. inanırmısın kadın bunu bile çekemiyor. çünkü 2 eltim bacısının kızları,yani kaynımlarla eltilerim teyze kızı. istiyorki herkes onlara daha çok kıymet versin. yani ben bu işi çözemedim. mesela yazın herkes bizi yemeğe davet eder (dayı,teyze,hala,amca) kayınvalidem ona bile sinir olur, yok efendim kendilerini hiç çağırmazlarmışta beni niye çağırıyolarmış. yani sevinmesi gerekiyoken sorun yaratıyor,huzur kaçırıyor. gerçi hoş bende çokta sallamıyom, hepsine gidip, bi güzel afiyetle yemeğimi yiyorum. banane:))))

slm elazıg hatunları:)
demek tatile gidenler var:)bol bol iyi dinlenmelerrr:)
bende bu ara bol bol misafir agırladımm öle zaman geöiyo işte:)
aklı olan dışarı çıkmas kıslar dün merkezde 10 dk duramadım eve kaçtım hemen..milet deli gibi ya yürüycek yer yok:)

en güzelini yapıyorsun sallamamakla amaoda bir yere kadar oluyor.Gelde canını sıkma.Bizimkide nerdeyse ekmek almaya birlikte gidelim diyecek.evlenmeden ne rahattım simdi yavaş yavaş psikolojimi bozuyorlar.bişey soracam kayınbiraderim behcet hastası bunun bi tedevisi var mı ankarada bayagı yatmış ama bi degişim yok.kaynvalidemlerde almiş balıklı göle götürmüşler sıcak suya girmiş varisler çogalmış hasalıgı iyiden iyiye artış.Şuan tedavisi var mı yada neler yapıla bilir.Varsa tedavi ettirelim oda evlensinde bi gelin daha gelsin rahatlayayım.sen de elazıglıyım ankaradayım dedin ya işte anladınmı neden bukadar sevindigimi...

selam naıslsınız kıslarrr damla sebnem ınsallah sag salım yetısmıssınızdırrr kıslarr

Kıslarr ben geldimmmm kk ya yani alanyadayım çohhhhoşşş biyerdeyimm
hep beraber gelsek buraya nasıl olurrr koparız valla bizim günnnn hanımlarııı :)))
damlacım bizde konyada kaldık gece orada gezdik çok güsel yaa konyadaa saat6da konyadaydıkk öpimm seniiii iyigezz yüz danset eglen kopda gel elazıga heee

BAK ŞEBBOY HANIMA DURAMADI BİZSİZ

iyi eğlenceler şebboyum

myflowers alişim poşetçay

nasılsınız
sizlereride öpüyorum

piss garı gitmiş bide hava ati bize:))) gamze sen öle san ne özlemesi hava atmak içni girmiş:)

ben alıştım elazığda tatil yapmaya:))) hayırlısı herşeyin hiç bişey demiyorum bu konu için :))

brrn canım kurtuluş yok kaynanadan ya tamamen sileceksin yada çekeceksin mecbur ((

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…