Elaziğ///23

mehalp çay tek başına gitmez dur ben gidem bi patile açam da gelem 10 dk sonra gelim gitmeyin:)))

ya canım biz niye böyleyiz elazığlılar yani ,beş dakikada kaynaşırız sanki kırk yıldır tanışmış gibi ne güzel di mi elazığlı olmak

sen patilyı bişir aha ben de harput köfte bişirim akşama bi tas goyam gelem yiyek bacım he..

hoşgeldiiiiiiinn a.gül ... mehalpcım sen nasılsın görüşmeyeli ... bu arada oooo maşallah çaylar , patilalar,harput köfteler .. aşkolsun valla çok kırıldım insan bi haber eder dimi ama ? ((((((((((((

elif hoşgeldin ben çağayı yolladım seni çağıra gelmedi mi yeni gomşu geldi bize ondan tanıştık.çayı doldurim hemen gelesin...

yok bacım kimse gelmedi. neyse başka zaman inş. ben eve gidiyomm .. hiç yemekte yok ne yapcam bilmiyom ... tabi siz yediniz harput köfteyi ve patilayı neyse öpüyorum hepinizi ..

tamam canım hadi sana da iyi akşamlar ben de gidip yemek yapyım.görüşürüz

harput köftemiii,patilamııııııııııı.oy oyy oyy olsaydıda yeseydim yaa.ay nası canım çekti şimdi bak yaananiknanik .bu arada yeni hemşolar gelmiş hoşgelmişlerr.öpüyorum hepinizi kızlaryerimseniben

hoşbulduk bıgsıze.gel sana da yapalım bi ara.selamlar,öpüyorum..

günaydın elif nasılsın iyimisin msn adresimi göndermiştım sana alabıldınmı canım

evet canım aldım ve kaydettim ama hep çevrimdışı görünüyosun ... anlamadım gitti...belki yanlış vermiş olabilirsin istersen bi daha gönder

sanırım msn adresimi soruyon ... öseline msj atıyom ... gelir inş.

kızlaaaaaar kimse yok mu herkese selamlar elifcim şimdi sendeydim köşende yani bi uğradım çıktım e yoktun evde..

aaa bende sana uğradım yoktun demek kalp kalbe karşıdır . hemşeriyiz ya kan çekiyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…