Elaziğ///23

myfloversc,m çok geçmiş olsun canım allah şifa versin :KK43:

dimple:)))
nabersiniz kızlar
sanmaki yaşıyorum sanmaki çok mutluyum tek tesellim hayallerim kendi kendimi arimmmmm:)))tan abemmm diyoooo

tanın son albümünü pek beğenmedim. şarkı sözleri çok saçma.sallama bir albüm yapmış. ama sen sölersen şarkı daha güzel olur sbnm:)))

peki kocası nerye götürüyo dimple'ı :))) ben konuya fransız kaldım ya.

siz belekim nolasız

vınn ımı heç k,mse götüremez ben onu nerelerde saklıyom bi bilseniz

dün gezmedeydim akşama nette gelmeye fırsatım olmadı ondan gelemedim

hemen arkamdan laf çevirdiz demi

hemen bi elazığ bedduasıyla yazıma son veriyorum

"diliz şişe legenlere düşe
lal olasız lap lap bakasız"

hıh :mymeka:

kızlar bu kadar gezmeye canmı dayanır. ya gezmedesiniz, yada misafir ağırlıyorsunuz. Allah kolaylık versin. valla ben dayanamam bu tempoya. ben evde eşofmanlarımı çekip (ama diz izleri çıkmış olacak),pandiflerimi giyip, televizyon karşısında neskafemi içecem, kitap okuyacam. benim için hayat bu, sakin,sessiz,evimde.

:)aynen dediğini yapıyorum bugün alisim
vallaha zevkli oluyo giyiniyosun süsleniyosun gezmeye gidiyosun heleki gittiğin ortam arkadaş ortamıysa kafadan insanlarsa zaman nasıl geçiyo anlamıyosun
şimdi burada hergün biri gezmeye gidiyorum diyo diye sana hergün herkes gezmeye gidiyo geliyo öyle değil ama bende bak daha sabahlık üzerimde öğlen yattım yeni kalktım
burda olsan öyle düşünmezdin kızzz
çalışan arkadaşlarda bize bakıp iç geçiriyolar biz akşama kadar çalışıyoruz bide eve akşam gelip çalışıyoruz eee sizinle aynı yiyip daha bile az giyiniyoruz dogrudüzgün bişey bile almıyoruz diyolar üstlerimize.yani ordan hergün biri diyo ya gezmem var diye sana hergün geziliyo gibi geliyo:)

siz belekim nolasız

vınn ımı heç k,mse götüremez ben onu nerelerde saklıyom bi bilseniz

dün gezmedeydim akşama nette gelmeye fırsatım olmadı ondan gelemedim

hemen arkamdan laf çevirdiz demi

hemen bi elazığ bedduasıyla yazıma son veriyorum

"diliz şişe legenlere düşe
lal olasız lap lap bakasız"

hıh :mymeka:

sempatiksalakcinnibak başladım lap lap bakmayasempatiksalakcinni :))sen nolasınnn sen:dance:

ay ev hanımda olsam be bekarlığımda bile ev gezmesini sevmezdim. annem beni zorla götürmeye çalışırdı tabi ben daha inat olduğum için gitmezdim, Allahtan kızkardeşim yetiştide onunla gitmeye başladı. tabi evlenen kadar. şimdi ben ankarada, bacım gebzede, annem yine gezmede:)))

oda güzelll:)annemle bende gitmezdim ben polis kızıyım hep polis hanımları gün yaparlardı ben gitmezdim annemle napıcaksın koca kadınların arasında
gerçi artık günler gezmelerde eskisi gibi değil :)sen gelde bayramda senin gelişine özel toplanalım gör muhabetti eğlenceyi

şimdi gezmeden geldim yani apartman gezmesi (gezmeden sayılırmı bimem)

hele bakam size didim

komşuların nasıl dimple iyi insanlar mı
diğer evinde iyimiydi genelde çarşı da oturanlarda komşuluk olmaz ama burda nasıl

X