Elaziğ///23

baktım resmine ikisinin karşımısın güzel hatun :))) maşallah diyim :)

gel işte bayramda naz yapma :)

iç çamaşırı satılan her yerde var
yıkarken çektirtme ozaman kalın oluyo :)) onu giydirince çok kalın giydirmene gerekte kalmıyor
şimdi bu küçüğünede bakacam bebekler için olanıda vardı sanırım soracam dışarı çıktığım zamanlar kullanacam onada bebişlerin galiba kollu değil kızımınki yarım koldu

ay teşekkürler nevin. şımardım şimdi. eh işte kara mara bi kızım işte.

valla nevin zaten dün kayınvalidecim arayıp özellikle davet ve ısrar etti gelmem için ama içimden gelmiyo. şimdi bayramda onların gelen gideni, annemler aynı şekilde,üstüne üstlük birde etle filan uğraş yani kurbanla. e bende tembelim zaten. bayramda ayağımı uzatıp tatil yapmak istiyorum. eşimi gönderem 1-2 gün içinde kurbanı kessin, anasına babasınada doysun gelsin. eşimde diyorumki bak gelirken annenide yanında getirmeyesin, bayram şekeri gibi. eşimde diyo jelatine sarıp getirecem sana ceza olarak:))))

nevin nasıl yıkarken çektirtme yapmayacam, bende kısa devrede yıkarım. yün atletmi deyip alacam.

anam damla gelmiş. hoşgeldin damla. sana da face'i açta resim gönderem. ama gönderemem sen face'i iptal etmiştin demi:)))))

dur açayım yolla, ben seni dürterim görürsün beni atarsın:)))hoşbulduk bu arada geçmişi okuyodum:)

geldi geldi:)çok güzel ya,kızın nekedar büyümüş maşallah:))

Son düzenleme:
anladım canım. burası bugün o kadar sıcakki anlatamam.

bura soğuk valla, biz dün akşam açılış yaptık kalöriferi yaktık:)

doğalgazmı damla? daha doğukente gelmemiş. annemlerde seneye geçecekler galiba. bu arada doğukentte bir çocuk babasını çekiçle öldürmüş ya. inanamadım, kanım dondu haberi okurken.

evett doğal gaz bayramdan önce çekildi bizede,canım çıktı ama değdi valla dün akşam yaktık sonra sıcak olunca kapatıp yattık :))) o haberi bende duydum sonra öyle bir geçer zamanki yi izledim,onun gibi bi babaysa...çok üzülmemkötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…