Elaziğ///23

ana bende yok görünmüyo heralde çok teşekkür ettim diye bana yasakladılar :))) yarın gelirse ilk işim sana verecem oylarımı :)

çamaşır asayım ben ozamana kadar 12 olur belki haklarım geri gelir :) sana verip yatarım hepsini :)

bakkkk var işte şebnem ablam bana teşşekür etmiş:))sağol şebnem ablamopuyorumnanaktan

kızlarr bu katılmıyorum btonunu gordumde katılıyorum nerdeee

şebboy onu sormadım kısss katılıyorumm butonu bernde gozukmuyooo katlmıyorum var sadece

günaydın kızlar. geçmişi okudum. ne yapıyosunuz. şebboy resmimin yorumun yapmışın. güzel yorumlar için sağol bebem. flowers Allah yardımcın olsun tekrar. inşallah sonuçların güzel çıkar.
nevin kim geliyo sana? kız şebboy sen bi leğen kısır yapacaktın hani bunlara. 8 çeşit nerden çıktı. oy haberim burdan uçup gelirdim valla. zaten dün kayınvalidecim bayramda gelmem için ısrar ediyodu. bende kendimi naza çekiyorum tabi. belki bayrama gelirim kızlar. kaçacakmısın il dışına. eğer il dışına gidecekler varsa hiç gelmeyeyim. sema senin bebekler ikizmi? dimple dan ses yok. işi çok herhalde. bu arada özebustan haber alınamıyo.

eee tamam işte teşekkür butonu bu anlama geliyor teşekkür et bastıgında katılıyor diyo

alisimcim ben bayramda burdayım inş.
ama haftaya nevşehire gidiyoruz otel bulduk assos otelmiş 3 gün kalıcaz inş. bakalım

şebboy onu sormadım kısss katılıyorumm butonu bernde gozukmuyooo katlmıyorum var sadece

Aşağıdaki kullanıcılar bu yazısından dolayı alisim365 adlı kullanıcıya katıldılar.
sbnmcsm
kaydirigubbakcemile5
kaydirigubbakcemile5

asosa güzel demişlerdi zaten sbnm. bizde belki bu yaz elazığa gitmeden önce orayı deneriz. tabi sen menun kaldım dersen. kötüyse gitmem zaten.

myflowers ve ben dün ardarda tıkladık teşekkürleri şimdi bizde çıkmıyor :)) sadece katılmıyorum var
e daha idare edin kızlar katılmıyorum verecem sizlere :)
kimse gelmiyor bana arkadaşa gidecktim çağırmıştı ama iptal olmuş yarına kalmış nasıl sevindim anlatamam gitmeyecektim çünkü bugün :)

maşallah nevin sana. ben bizim kızla ilk 4 ay dışarı çıkmamıştım. sonuç naylon bebek gibi şimdi en ufak şeyde hastalanır. ikincide hiç üstüne düşmeyecem valla. ne yemesine, ne gezmesine,nede lahana gibi giydirmesine. geçen gelen misafirlerimin 10 aylık oğlu vardı. maşallah diyeyim yine. ya çocuğu bir hırkayla gezdirip duruyolar. çocuk topaç gibi. benim kıza mont giydirmişiz, yineden o akşam öksürüp durdu ya. kurban bayramınada en çok ondan gelmek istemiyorum.yollarda kesin hasta olacak, burnumdan gelecek diye.

alişim sen yün atlet giydiriyormusun o çok ii gelir terine
havalar serinleyince bende çıkmam artık ya şimdi hareketsiz heryereni kapatıp götürüyorum :) senin şu resmin nerede bende görmek isityorum :KK43: zaten kızından belli çok güzel biri olduğun :))

nevin face'e gönderem. aç face'i. sen bakalım kime benzeteceksin. yün atleti duymamıştım. bizimki zaten çok terliyo. bide onu giydirsem ne olur. gerçi daha iyi demişin ama.hem bizimki 4yaşında artıkın, o bebekler içinmi?

canım bende 1 yaşından beri giydiriyorum kızıma halen kışın giydiririm okulda kim koyacak terleyince sırtına bezleri:)
onun özelliği teri soğutmaması ve terleyince hem değişmiyorsun hemde bez felan koymana gerek kalmıyor çok rahat bişey
ozamandan beri maşallah diyim ciğerlerini pek üşütmedi ama başı terliyo geniz akıntısından öksürüğü oluyordu e onada bişey yapamıyordum
yedekli al sürekli giydir çok memnun kalacaksın

X