Elaziğ///23

ay yinede ne bileyim, seni büyüten, o yaşa getiren emek veren bir insana böyle bişey yapmak. düşünmesi bile kötü.

tabi canım canilik...ama o diziyi izlesen anlarsın o ne biçim rol yapıyolar ya nerdeyse ben gidip dövecem o adamı pisliksempatiksalakcinni

damla onu sendemi izliyosun. ben hiç kaçırmıyorum. ilk fragmanını izlediğimde bu diziden bişey çıkmaz dedim. ama şimdi iple çekiyorum.

evet ya geçen kaçırmıştım,akşam kocamla izledik o da çok seviyo,ilk defa benimle bi dizi izliyo:)))

ya en son bölümde mandolin kırıyo ya sırtında oğunun. o sahnede beline minder bağlamışlar. ama çocukların hepsi süper rol yapıyo. bende en büyük kıza hastayım. hem fiziği hem yüzü süper ya.

hepside çok iyiler valla,biri yokki o mandolini onun kafasında kırsın pislik:))gaza geldim yine delirdim:))))

bak sen damla hanıma :)) kötüyse vur öldür :)) korktum senden damla:p

bak sen damla hanıma :)) kötüyse vur öldür :)) korktum senden damla:p

yaa nedemezsin bende nasıl adam öldürürüm :))daha kendi kanımı görsem bayılacak gibi oluyorum,milletin pis kanlarıyla uğraşamam,Allah versin cezalarını..yok yok sen korkma:))ya da kork kork:))))bişey yapamayın bana:jeyyar:

damla benim bu sezonda izlediğim 2 dizi var. küçük sırlar ve öyle bir geçer zamanki. ama dün güneydoğudan öyküler diye yeni dizi başladı ya,onuda tuttum. ben nasıl sınava hazırlanacaktım.

damla benim bu sezonda izlediğim 2 dizi var. küçük sırlar ve öyle bir geçer zamanki. ama dün güneydoğudan öyküler diye yeni dizi başladı ya,onuda tuttum. ben nasıl sınava hazırlanacaktım.

bende onları izliyorum bide fatmagülü:))))

fatmagülü hiç izlemedim ya. nedense bereni çok seviyorumama yüzünden sıkıldım galiba. çok göz önünde.

fatmagulde fena deılll ılk bolumu hosma gıtmıstıı tabıı tecavuz sahnesı deıl

X