Elaziğ///23

Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 1 (bir) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size geri dönüş yapacaktır

gızlar dikkatli yazın :)) avukat gocamızda yok savuna bizi :)))

demek ele he evli çağalı mutlu arabalı garıdan gezmek çok zormuş :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar: ele olsun şebnem hanım ceza düğme dikeceksin bana :)

Son düzenleme:
hepinizi savunuruz kızlar ben sizin bacınızım ben ne dersen o olur:)))))

demek ele he evli çağalı mutlu arabalı garıdan gezmek çok zormuş :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar: ele olsun şebnem hanım ceza düğme dikeceksin bana :)

dahalülülülülülü yenimilülülülülülü gördün lülülülülülüben dedim nedenlülülülülülü cvp vermedi altta kalmazdı diyelülülülülülü

yok yeni görmemiştim akşam yazmıştım ya yazacak halim yok diye ama yazmadan yatmıyom bak şişerdim gece :)

e damla yesen boğazın şişer yemesen başka yerin şişmesin :)))

ölede şişecek bölede :) ye gitsin canım :))

yarın gezmem varmış unutmuşum ya :KK43: bende yarın evde dinlenirim diye düşünüyordum evli mutlu çocuklu olacaktım koştur koştur gidecem evli mutlu çocuklu yorgun olacam şebnem hanım :dilcikar:

Son düzenleme:
kaldırmışlar damlacım
ben bunlara bol bol yaptım onlar bitanecik yaptı zaten bana :KK43:(

X