Elaziğ///23

kız yazık bu nrdnmt'e yaw. yazık bu aşıklara. bacım siz evlenemiyonuz mu? nevin elifin uykusu nasıl. oy 2. çocuk dedilermi benim aklıma direk uykusuz geceler geliyo. ebide zavallaı ben,gurbet ellerinde anam yok, babam yok, kimsem yoktu. of offfff tek başıma büyütmek ne zor. senin Allahtan o şansın var.

ahh ahh elzgda iş kuracak ev alacak düğün için para biriktirecek tteeeee babamda iizin verecek oraya gelmemedeeeeee bizde evlenicezzzmafoldumben

yaa nemrud tam olarak açıklasana ya
neden geldi
elazıg neden
aslen elazığlımıki elazıga geldi

ahh ahh elzgda iş kuracak ev alacak düğün için para biriktirecek tteeeee babamda iizin verecek oraya gelmemedeeeeee bizde evlenicezzzmafoldumben

ALLAH kolaylık versin inşallah hakkınızda hayırlısı olur:Saruboceq:

yaa nemrud tam olarak açıklasana ya
neden geldi
elazıg neden
aslen elazığlımıki elazıga geldi

aslen elzığlı normalde ist yaşıyor ama orayı daha çok seviyor elzğa yerleşelim dedi ist sevmiyorum felan filan ikna oldum orada benim tanıdığım kimse yok elazığ nasıl bi yer hiç bilmiyorum zorluk çekicem biliyorum ama zaten evlenmekte zor of off mafoldumben

günaydın güzlllerrr
sebocum ne yapıyon gızz sabah erkencisin ben gibi:)

sabahtan aksama kadr beklıyom bırı ıkı kelıme yassın deıyeeee yatıyomm mılettt sohbete baslıyooo bu ne haksızlık yaaaa

hoşgeldin floverscim
sen nie erkencisin canım

hımmm peki sen aslen nerelisin canım
bak ben de aslen elazığlıyım ama evlenene kadar doğru düzgün bilmezdim polis kızıyım tayin tayin gezdik ama eşimle evlendim benimde eşim istanbulda çalışırken karar aldı ve elazıga döndü orda işime bakıcam dedi ve dediği gibide yaptı ama elazığ çok güzel ve modern bi şehir gerçekten bak .ilçeleri için aynı şeyi diyemem ama merkez süper .benim ailem daha nisan ayına kadar ist dalardı senede 2 defa 3 defa giderim ama bunalırım patlarım boguyo beni artık allahtan annemler antalyaya yerleşti.ama istanbulu çok seviyorum yinede çünkü orda büyüdümm her anımmm orda geçtii.bende senin gibi düşünüyodum aslaaaa babam müsaade etmez dedim annanem kalp krızi geçirdi felan halaaa daha eşimin amcalarıyla görüşmeyiz dayısıyla görüşmeyiz teyzeleride ayne öyle.biz akrabayız .benim annanemin tarafı onun baba tarafı . asla istemediler benimkiler onu onun anne tarafı beni .çoooook zordu ama evlendik işte dügünümüzde herkes küstü biliyomusun ÇOK UZATTIM AMA SENİ ÇOK DERTLİ GÖRDÜM ONDAN BÖYLE ANLATTIM KAÇ SENEDİR BURAYA TAKILIRIM BUKADAR ÖZELİ ANLATMAMIŞTIM BURDA

kız sebnem sende çok sıkıntı çekmişsin yaa okuyunca acaip oldum bnde umarım nrdmt bu kadar sıkıntı çekmeden evlenir

gokceranacım esımı sabah okula gonderıyom kahvaltısını yaptırtnmadan yolamıyommm ondan erkencıyım zaten benımmm evdekı kucuk tarzan saolsun 7 den sonra kalktıgı hıc gorulmemıstırrr

şebboycum benım ıcın sorun olmazz canımm ne zman ıstersennn allll arkadaslrındaa gırsın canımmmm ne olcakkkı benım ıcın no problemmmm :)

Son düzenleme:
oy kıyamam yegenine yaa geçmiş olsun o reflü neden oluyomuş ki ? demek günün haftaya hee dogam daaa kızımlan gelekkk :)
floversem allah yardım etsin kız cücükler sabah erkenden kalkmasa olmaz sankim .. ya ben hamiş kaldıgımdan beri kocişi kahvaltı etttirip yollamadım desem yeridir ayy üzüldüm bak şimdik

kız sebnem sende çok sıkıntı çekmişsin yaa okuyunca acaip oldum bnde umarım nrdmt bu kadar sıkıntı çekmeden evlenir

çok çektirdiler kıs bana salak şeyler daha ben gelmişim sizin oğluzu almışımda :)))ama dertleri benle değildi akrabalık varya onlar kendi meselelerinden dolayı eee bizimde evlenmemiz onları bikere daha akraba yapacaktı istemediler
şimdi eşimin tarafından kimsseyle görüşmüyoruz kaynım görümcelerim bide kayınpederimle görüşüryoruzz ama çokk şükür gerçekten bi aile gibi görüşüyoruz benim tarafla anane teyzeler felan hiçbi problem yok sık görüşüyoruz ama eşimin dayısıdır teyzesidir amcasıdır onlarla görüşmüyoruz

evt gokceranacımmmm kucuk pıtırcıklarrrr uykusuz bırakıyolar bızııı hele nevınn sımdııııı ayakta uyuyodurrr ayy ınsallah cabuk duzene bıner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…