Elaziğ///23

hımmm peki sen aslen nerelisin canım
bak ben de aslen elazığlıyım ama evlenene kadar doğru düzgün bilmezdim polis kızıyım tayin tayin gezdik ama eşimle evlendim benimde eşim istanbulda çalışırken karar aldı ve elazıga döndü orda işime bakıcam dedi ve dediği gibide yaptı ama elazığ çok güzel ve modern bi şehir gerçekten bak .ilçeleri için aynı şeyi diyemem ama merkez süper .benim ailem daha nisan ayına kadar ist dalardı senede 2 defa 3 defa giderim ama bunalırım patlarım boguyo beni artık allahtan annemler antalyaya yerleşti.ama istanbulu çok seviyorum yinede çünkü orda büyüdümm her anımmm orda geçtii.bende senin gibi düşünüyodum aslaaaa babam müsaade etmez dedim annanem kalp krızi geçirdi felan halaaa daha eşimin amcalarıyla görüşmeyiz dayısıyla görüşmeyiz teyzeleride ayne öyle.biz akrabayız .benim annanemin tarafı onun baba tarafı . asla istemediler benimkiler onu onun anne tarafı beni .çoooook zordu ama evlendik işte dügünümüzde herkes küstü biliyomusun ÇOK UZATTIM AMA SENİ ÇOK DERTLİ GÖRDÜM ONDAN BÖYLE ANLATTIM KAÇ SENEDİR BURAYA TAKILIRIM BUKADAR ÖZELİ ANLATMAMIŞTIM BURDA

değer verip anlattığın için teşekkür ederim
ben rizeliyim aslen ist yasıyorum annem biliyo ama ilk duyduğunda istemedi hala daha istemiyor işte yok değulu bizim kültüre uymaz felan diyor . zaten oraya gideceğimide bilmiyor duysa bilmiyorum ne olur zaten herşeyi kafasına takan biri..
onun ailesinin beni istmeyeceğini sanmyıorum tanısalar çok severler diyor... inş güzel olur
bu sene kpss ye giricem hazırlanıcam bir sene böyle gidiyor 2 sene tayin olamıyorsun etti 3 sene bir sende verdik vermedik oldu olmadı dalgası etti 4 sene 24 yasındayım 30 dan önce anne olmak isityorum bu gidişle zor görnüyor ..
hep dua ediyorum bir mucizeeee..:Saruboceq:

ok ozaman flowers cım burdan herkese duyururum gününü
benim oğlumda bebek reflüsüydü
sebebi yok canım ya oluyo bebeklerde emiyo emiyo kuusuyo 13 aylıktan sonra olmadı daha ben legenle sofra bezleriyle gezerdim gezmelerimde çok kusuyodu buda öyle

gız senin gibi gelini almışlar hemide laf mı edilerrr densüzlerrrrrrr
neyse yaa olur öyle şeyler aslında akraba evliligi zor oluyo diyolar yaa dogruymuş ama önemli olan senin kocişle olan bagıngerisi boş hemm sizinkilerle görüşüyon eee eşinin babası felanda görüşüyo diyon amca felanda kappının dış mandalı olsun :) ya bizde eşim başka memleketli die biraz zorluk çektik ama öncelikle maddi sıkıntıdan dolayı bekledik neyse geniş bi zamanda konuşuruk artık:) dert çok yani :)

şebbnemcimmm bu 2 ve 3 derece akrabalar herseye bırr tuz basıcaklar ıllahaaa takma canımmm salla gıtsın kocanla mutlkulugun yerındeyseee gerısını bosverrr

Son düzenleme:
hım demekk o hastalı kendiliginden bebe sütü kabul etmiyo büyük ihtimal neyse bakaım benim fındık ne etcek bana :)
nrdnmt canım allah sizede kolaylık versin herey yoluna girer canım sen seneleri hesaplama kısmet n e zaman olur allah bilir belki gelir işleri yoluna girer hemen evlenirsiniz hem kpss için iki yıl atanma die nie düşünüyosun yüksek puan alırsan ilk alımda bile atama olabilirsin bende bu yıl gircem bakalım gene kaç alıcam :=)

değer verip anlattığın için teşekkür ederim
ben rizeliyim aslen ist yasıyorum annem biliyo ama ilk duyduğunda istemedi hala daha istemiyor işte yok değulu bizim kültüre uymaz felan diyor . zaten oraya gideceğimide bilmiyor duysa bilmiyorum ne olur zaten herşeyi kafasına takan biri..
onun ailesinin beni istmeyeceğini sanmyıorum tanısalar çok severler diyor... inş güzel olur
bu sene kpss ye giricem hazırlanıcam bir sene böyle gidiyor 2 sene tayin olamıyorsun etti 3 sene bir sende verdik vermedik oldu olmadı dalgası etti 4 sene 24 yasındayım 30 dan önce anne olmak isityorum bu gidişle zor görnüyor ..
hep dua ediyorum bir mucizeeee..:Saruboceq:

hayır canım bi mucize değil niye olmasın bak sana bişe daha anlatayımmı:))))))))))benim kardeşim trabzonda okudu okulda şimdiki gelinimizle tanıştı ve ailesinin onlar doğulu asla olmaz dediler ve şimdi 3 aylık bi kızları var ve dün annesi babası ve kuzeni buraya geldiler ve bayıldılar köyümüze akrabalarımıza kafamızda canlandırdıgımız gibi değilsiniz çok içtensiniz felan dediler
gelinimizde senin gibi diyodu bana kpss var benim kardeşiminde kpss si vardı ee gelin bi yıl da erken bitirmişti askerlik vardı kardeşim baktı atanamıyo polis oldu kızda çalışmaya başladı öğretmen ee aileside burun kırın olur dedi ee şimdi herkes çok mutlu

ayy bende gırcemm kpsss ama gezmelerden vakıt byulamıyomkı ders calısayımmmm bakalım ben kac alıcam ön lisanss sınavında gırecemmm

ayy bende gırcemm kpsss ama gezmelerden vakıt byulamıyomkı ders calısayımmmm bakalım ben kac alıcam ön lisanss sınavında gırecemmm

oyyy çokk zorr yaa ne ugraşıyosunuz keyfinize bakın üniv. okumuşsunuz işte yeter dahaa

hayır canım bi mucize değil niye olmasın bak sana bişe daha anlatayımmı:))))))))))benim kardeşim trabzonda okudu okulda şimdiki gelinimizle tanıştı ve ailesinin onlar doğulu asla olmaz dediler ve şimdi 3 aylık bi kızları var ve dün annesi babası ve kuzeni buraya geldiler ve bayıldılar köyümüze akrabalarımıza kafamızda canlandırdıgımız gibi değilsiniz çok içtensiniz felan dediler
gelinimizde senin gibi diyodu bana kpss var benim kardeşiminde kpss si vardı ee gelin bi yıl da erken bitirmişti askerlik vardı kardeşim baktı atanamıyo polis oldu kızda çalışmaya başladı öğretmen ee aileside burun kırın olur dedi ee şimdi herkes çok mutlu

inş benimkide güzel olur..
babam kpss girmem konsunda çok ısrarcı ona durumu anlatamıyorum hoş girmesemde onun iş kurması ev alması baya zaman alıcak.. farklı yörelerden olmamızı takmıyorum ailemi ikna edebilirim ..
üzlüyorum senlermiz gidiyor ayrı bi şekilde ..en güzel yaşlarımız geçip gidiyor..
bazen çeyiz alıyorum hevesle sonra diyoru nyie aldım kızıyorum kendime allah kimseye yaşatmasın..

floversım girecez sınava bakalım :) çalışmadan kaç alcaz

nrdmt ınsallah canım hersey ıstedıgın gıbı olurrr rabbım ne verırse hayırlısını verıır herseyın hayırlısını ıste tatlımmm
dun bır arkadasımdan cok kotu bır haber aldım ve duydugumdan berii cook kotuyu arkadasım hamıleydı ıkıncısıne ama hıc ıstemıyoduuuu su an 4 aylık ılk duydugunda cok ugrasarkkk dusurmöeye kalkmıstı koltukları kanepelerı halılarısırkelıyodukı dussun dıyee cok ısrar ettık boyle bısey yapma bıdaha dıye ALLAHIN gucune gıder dedık ama ıstee dun gorustumm cok kotu bır haldeydııı 3 lü tarama yaptırmıs bebek down sendromlu cıkmısss cook uzuluyoduuu rabbım kımseye kaldırmayacagı yük vermesinnn ALLAHIMA her ann yüz binlerce sükür edıyorumkıı bızı yolumuzdan sasırtmasınnkı ALLAHIMIZA karsı asi olmayalımm

floversım girecez sınava bakalım :) çalışmadan kaç alcaz
evt canım kendımızı bı sınayalımmm ya ben kesınnn sondan bırıncı olurumm kağanın bende bıraktıgıı su yarım aklımlaaa derslerde ne kalmıssa artık aklımda onla gırcemm bakalım artıkk öss sınavınada calısmadan gırmıstımmm ama iktisat banka bölumunu kazandımmmm ınsallah bundada boyle olurr

amin floverscim rabbim kimseyi öyle sınamasın inşallahhh
kızlar ben kaaçar kib öptm gidem yemek yiyem görüşürkk byyyy

çarşıya cıkıcam havada kötüü oluyo heraldee ayy buda benım şansımm

oooooo allah muhafazaa
ya zaten sen istediğin kadar söyle dur olacagı varsa oluyo ben hala düşünürüm bana biri diycektiki sen elaazıglı hemde akraba bbiriyle evlenip bide istanbulda öyle bi hayatı bırakıp elazıga yerleşeceksin :))güleridm ama çok şükürr allahıma

ya be n biraz çalıştım ama bebiş olursa artık bendede kafa kalırmı bilemem ki :) sondan mı birinci önden mi birinci oluruz allah bilir:) allahtan sınav yerimi elazıg yapmıştım sınav yerin neresi benimki mühendislik fakültesi çıktı ..
neyse hadi ben kaçarrrr

Son düzenleme:
gorusuz gokcecımm optummm senıı sulu suluuuu mucukkssss

benım daha gelmedı canımmm bırıncı gelenler iptal oldu yaaa ıkıcısı daha gelmedıı

yaa evet bende kaçayımmm kahvaltı hazırlayayım oğluşmla kendime siziii çok öpüyorum
yaa misafirim olmasaydı takılırdık flowerscım

X