Elaziğ///23

Hadı bakalım ozman hayırlısı olsunnnnn bı kk böcügümüz daha oluyo ozman

ben buradayım.anam gildeyim gezmeye gitmedim

özgül az kaldı bol bol yuru evde erken acılsın.buradasın dımı oradan olmaz gelemezsin doguma.bi kac gun snra vıyaklıcak seninkıde:) sezeryanı medıcaldemı yapack konuştunmu

ozebus ye bol bol uzumlerı besle oglusumuzu.bulamacta yapmıssınızdır orcik vs vs :)

valla uzumlerı bol bol yıyorum nevıncım hehe :)) hemde kendı ellerımle topluyorum ay cok zevklı :)) daha baslamadılar bakalım pestıllere orcıklere,yetısemıcem sanırım haftaya gıdıyoruum cunkuuu

. şebboy nasıl oldun, benimde kızım keyifisiz gibiydi. ay yinemi grip olacakki. bu kreşe başladığından beri burnu durmadı gitti ya.
sorma kıss gripim fena yaa çay felan içiyorum
kıssss seni sulu sulu öpcemmmmmmmm kağana gelincee o beni deil ama artıkk ben onu atacam camdan aşagı ayy burnumdannn getitirdiii gezmedeee
benide öpppp benide öpppp

allahımmmm yardımcın olsun cnm

şebboy ytaklaştır kıss yanagını senide üpemm içimden geldiiii
dimpleee sema damla aliss siz nirdesiz

anacıgımm su kkdaa bugunun nobetcisi benmiyimmmmm kimsecikler yukkkkk hepsii terkedmişş bizim sayfamızııı

na yaapaysınız be yaee ben müzik dinliyom üperim siziii

bu topicin tek nöbetçi kişisi benim iki dakka yazı yazmışsınız yok o nerde yok bu nerde

alsanaalsanasmile

he valla çook gezdim bu hafta:) süslenmekten yoruldum:)))yarın pijamalarımı giyip oturacam :teytey:

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnn kızlarrrr
nevinim geldim elazıgdayım.. dr la konuştum sezeryan olursa medicalde olsun dedim tama m dedi normal dogumuda sordum onu ufukta yapıyoz olmaz dedi inanırmısın bol bol yürümek yerine korkudan uzanıyom hep dogarım die:)
saol sebnemcim inş saglıkla dünyaya gelir

saol dimplecimallah razı olsun inş hayırlısı ile gleir dünyaya kızım
alişim saol canım yaa vala dr a uyucam bende normal oldu oldu perşembeye kadar olmadıııı sezeryan olucak hayırlısı ile inşş duanı eksik etme canım
özebuşum saol canım rabbim senide bi seste kurtarr benid e inşşş ya korkma çok ürkütücü gelyodu bana ama bi kaç saniye sürdü dr jet gibi davrandı dyebilirim gerildim die galiba:) korkma fazla acı yok sanki biri sana çimdik atıyo gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…