Elaziğ///23

slm kızlar bugünn diyarbakıra gittik güzel geçti çok sevmiyorum orayı ama yinede iyi geçti
yaa bencede dışardan istemeyelim ben bıktım dısardan yemeye
ama nevin gibide yapmayalım öyle 4 çeşit salta felan
tek çeşit salata türü sarma olur dolma olur pilav olur kısır olur makarna salatası patates salatası.....
yanısırada pastalarımız işte tatlısı tuzlusu

evet aslında bende yazdıktan sonra pişman oldum:)herhes en güzel yaptığı şeyi yapsın miğdemiz bayram etsincokacimcoookdaa yemek yemedim çook açım çook:)

bi salata bi tatlı bi tuzlu bi tabak bi çatal bi bıçak yeter :))))

damlanın açlıktan gözü dönmüş:)

ya dışarıdan yemek olmasın herkes yapabildiği en güzel pastayı yapsın yanınada bi salata ohhh oturup yiyelimm afiyet olsun löööp löpp et olsunnn

çocukları uyuttum yorgunluktan başım dönüyooo bi bakıyım dedim kimseciklerde yokmuş bende namaz kılıp uyuyayım iyigecelerr elazığğğğğ

ben gece kuşuyum yokmu kimse

karnım ağrıyoooooooooooo

ben varım ama elazığlı değilim ben
giresunluyum olur mu?kaydirigubbakcemile3

aynen gözüm dönmüştü açlıktan valla:))yedim rahatladım üstüne de kocaman bi dondurma:)yarın da gezmeye gidecem acep ne vereceklersempatiksalakcinni

günaydınnnn
kalkayım evi toparlayayım oğluşum üşütmüş onu dr götüreyim okula bırakayım çarşıya çıkayım yetiştirebilirsemmm nevinciğimin davetine gideyim:)))))))))
yaa bende gribimmmm bende bi ilaç neyim alayımmmm

şimdi canımın yarısı sende elazığ tamm bir hafta ona iyi bakkkkkkk...:gitme:

oooooooo tüylerim diken diken oldu. canının yarısı????canının yarısı allaha emanet olsun ozaman tatlım

günaydın kızlar. topik coşmuş. geçmişi okuyana kadar canım çıktı. geçmiş olsun sbnm. hepinizi öptüm olumunekankayizsmile

günaydın kızlar. topik coşmuş. geçmişi okuyana kadar canım çıktı. geçmiş olsun sbnm. hepinizi öptüm olumunekankayizsmile

aynen buluşma topicimize yaradı
bi haraket
bi bereket geldi kaydirigubbakcemile5

nan sema kaşla göz arası nereye kaçtın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…