Elaziğ///23

ben hala kendime gelemdim:)))vicdansız insan biraz yardım eder:))))yine gezmeye gidiyorum inşallah bulaşıkları bana yıkatmazlarkaydirigubbakcemile3

selamlar guzeller...

hepınızın resımlerını gorduumm facede :))) maasallah nevıncımede... Bebişinede maasalahhh...

nevin sen uyurken neva ne dedi bu işe uyu da büyü annecimmi dedi

özebus kız sen nerelerdesin? iyimisin? geçen seni andım burda. epeydir uğramıyosun. senin fac'in varmı? senide ekleyeyim.

kırıların hepiciği gezmekte sanırsam
bendeeee çalışkan bir ev hanım olarak
3 makina yıkanmış çamaşırı katladım
çorbamı ve türlümü yaptım evimi (üstünkörü) temizledim (temizlik günüm yarın )

efendime söyliyim dahaa neler neler öteki süslülerde geziyiiiiiii

e ne güzel dimple. bende gece 12'de çamaşır serdim öyle yattım. gidince katlarım.

evet alişim ben çook çalışkan bi hatunum

ya kızlar bişi sorucam
hani bu kalan harput köftesi varya
onu tekrar bi değişik bişi yapıyoduk mantolamamı deniyodu cıvık hamurumsu bişi yapıp ortasında harput köftesi yağda kızartıyoduk ya o nası oluyodu
bilen bana tarif edebilirmi

özebus kız sen nerelerdesin? iyimisin? geçen seni andım burda. epeydir uğramıyosun. senin fac'in varmı? senide ekleyeyim.

buralardayım cnm,sancılarm var yatıorum genelde arada bakınıorum ıste...
bende yolculuk hazırlıklarına baslıyorum cnm dogum ıcın... anneme ızmıte gıdecegım kısmetse haftaya... kasımda dogum var Alllah nasıp ederse... face var cnm ama ismim cıkmıyor sen bana adını soyadını ıster burdan ıster özelden yaz cnm ben ekleyım senı...olumunekankayizsmile

geçmiş olsun canım dikkat et kendine yalnız kalma son aylar nolur nolmaz
demek gördün sen bizi :)))

kız damla sen yıkıcam diye tutturdun cadı zorlamı önlüğü giydirdim
hem hepsi ben yıkıcam diye tutturdu hıhhhhhh :))

oyy:))güle güle kirlet:)benimde bulaşık makinam bozulmak üzere siz bana gelene kadar bozulur heralde(((tühh neolacak:))))

dimple un su tuz yumurta kır bitane karıştır batır batır kızart gitsin ne zor bi tarif sormuşsun :)))canımda çekti valla:)

ben bi kere yapmıştım sene 1940 larda yapmıştım

sanki bişiyi yanlış yaptım gibime geldi onun için sordum

Son düzenleme:
:))))delüüüüü dimpleeeee
1940larrrr hahaaaa
misafir gelicek hazırvrnazır bekliommmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…