Elaziğ///23

özgülcüm kışaa seni de aramızda görmek isteriz

günaydın hayırlı cumalar kızlar
dün buluştunuz muuu hani resimler nerdee

ay inş sebnemcim bende diger arkadaşlarla tanışmak isterim artık elazıg a gelince görüşürük inşş dogumdan sona :)

facede canımmm ordan bak ben buraya yükleyemiyorum ondan bide burda herkescikler görmesin diye

Gokcerana canım sen gelınce yıne bulusuruz ınsallah

yaaaa alissssss nolduuuuu hadiii yorumlarını bekliyoruzz

özgül 100 tl gününe girdik devamlı olsun diye

he gördüm, hepiniz çok şıksınız, ben yanınızda çok spor kalırım valla. ben bi kot,üstüne bide tişört oldu bitti. beni de böyle kabul edin oluymuuuuuuuuuuuu sempatiksalakcinni

kız sbnm face'te yorum yazdın, cevaplarmısın. tanımadıklarımıda tanıyayayım bacım ya.

gördümm
ya ama o pembe pastada nesi öle canım çekti ya görüşünce banada yapıp getirin yada tarifini verin ulennnn

Pembe pastamıııı nerde ben nıye gormedım yemedım yaaa

kara lahana salatası o pembe şeyyy kızz dogurmuş ya herşey pembe

kızlar ben yemek yapmaya kaçıom kociş gelicek size ii muhabbetler kib öptm hepiniziii

kara lahana salatası o pembe şeyyy kızz dogurmuş ya herşey pembe

anaaaaa bende agzımı boşuna sulandırdım looo karalahanamışşş kaydirigubbakcemile3 afiyet şeker olsun size
myfloversem benim gözlerim yanlış görmüş bacım o salataymış pasta delll sempatiksalakcinni

myflowers senden gizli yediler pembe pastayı oğlanı uyuturken :)))
he kız doğurdum diye pembe yaptım çok güldüm buna :))

kızlar süper bir gün olmuş. pehhhhhhhhhh. ben eğitimde bunalımdaykene, siz ne güzel eğlenmişiniz.

gece çok uyudum deliksiz :)) uykumu aldım 11den 12 ye kadar çok uyumuşum dimi :)) bi ayın acısını çıkardım valla :))))

Alis sen gelınce bı daha yaparız aynısından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…