Elaziğ///23

ayy damla Allah razı olsun
yeminle eve geldim ama aklım nevinde kaldı lohusa kadın bi dünya bulaşık nasıl halledicek diye

damlacım rabbim gönlüne göre versin

günaydınnnn kızlarrr
damlacım ellerine sağlıkk
ayy nevinn kaldımı dünkülerdeen gelemmi bugün yinee:)))))))))))))))))))))))

Gunaydın hanımlar nasılsınızzz
sebnem fotoları naptın ekleyebıldınmı

dimple ne guzel lohusa diyosun.sen su son 10 gun gel bende kal.tadını cıkarayım :)

ekleyemdim flowers yaaa olmuyo neden anlamadım albüm oluştur diyorum hemen anasayfaya dönuyo

canım oluyo busefer akşam yüklenmedi birazdan bakın

günaydın kızlar. en sonun da buluşmuşsunuz ha. nevin bende gelecektim "eğitim şart" dediler eğitime gönderdiler. 2 gündür otelde eğitimdeydim,dinleye dinleye kal geldi. sabahta bizim cadıyla uğraştım. ben bıraktım kreşe. tutturmuş kaban giyecem, kızım zamanı değil dedim diye ağlamaya başladı, neyse zaten hava serin diye giy dedim. altınada tutturdu kot babetleri vardı onu giyecem. kızım düzgün bir ayakkabı giy, yine ağlamaya başladı. nefret ediyorum bu kızın herşeyle inatlaşmasıyla. neyse biz evden üstte kaban altta açık yazlık kot babetlerle çıktık.altı şişhane, üstü tophane. ay Allahım bana sabır ver. resmen kreşe gideceğini anladı,acısını çıkartıyo. ya kızlar bu inatlaşma zamanını çabuk atlatırmıyım. kimisi 7 yaşına kadar süre diyolar :bbo:

Aliscim şebnem kişiselleştirdiği için sende gözükmezz senide eklesin görürüsün

HEPİNİZ ÇOK GÜZEL ÇIKMISSINIZ HANIMLARRRR KK HANIMLARINAA BAK SENNNN :d

alisimcim yorumlarını bekliyoruzzzzzzz senin için çekindikkk

En güzelde şebnem ve nevin cıkmısss gamzenın deıgı gıbı fotojınık hatunlar

kıss yokkk aaa hepimizz gozellllll çıkmışızz ee nede olsa gozell hatunlarızzz:)))

X