Elaziğ///23

kız nevin ne diyon bu hatunlara ya. valla ben bayramda geldiğimde sana gelmeye korkarım. ben şebboya gidem nedem yada dimple'a.

ah ahhhhhhh ne cokkk sıkılıyorum evde oturmaktannnnnn :) bugunde misafırım vasrdıııı oldummmm yorgunluktan bırı bana masaj yapsın

Son düzenleme:
kıs sebnem nevini çokta atmayam sonra neme lazım logusa kadın sütten kesilir haa :)
nevinim sen nasıl istersen öle yap canım nede olsa ben yokum o gün :)
myfloversm geçmiş olsun canım misafir olunca insan tank geçmiş gibi oluyo üstünden :)

Son düzenleme:
kimseler yok diye uğramıyodum bende buralara:)benim yokluğumu mu beklediniz???kaynatmışsınız:))nevin abla aramasa perşembe gününden bile haberim yoktu:)):))kaçıracaktııım az daa:dilcikar:

ayy oyle vallaa sankı tır gecmıs ustıumden

bu gün bende gezmedeydim yarın gene gezmedeyim öbür gün nevindeyim amaaaaaan sabahlar olmasın :)

bana karada ölüm yok :)

bende bugün gezmedeydimmmm
nevin sevalde gelicekk
bgün ondaydım seni sordu ne zaman bebek görmeye gidiceksiz dedi perşembe dedim:)))))))))))))))))
oda geliyo yaneeeee:))))))))))))

dimple haaa gayret beni geçiyonnnnnn arkadaşımmm:)))

he he he sat sen beniiiiiiiiii:gitme:

kısss şebnem ayda sebede bi kere böyle oluyo
onuda çok görme

günaydın kızlar? nasılsınız? büyük gün yarın demek. nevin elazığı terkedecek böyle giderse. nevin bende geliyom yarınnnnnnnnnnnnn. kaydirigubbakcemile3

he yarın ben ne yapacağımı bilmiyorum daha karar veremedim
ya bu damla nereden çıktı bari o gelmeseydi bi kişi bi kişidir
ben yarın en iyisi sabahtan gidem anam gile

ben varıııııımmmm kıslar damla herkescikler en iyisi siz yarın bana gelinnnnn
nevinnn halaaa karar verememiş bize ne yapacagına
o karar verene kadar siz bana gelinn hahahahaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…