Elaziğ///23

bi paket petibör aldım :)))yeter dimi

Son düzenleme:
benden beklemediğin bi tepki alınca şaşırdın heralde ne yazacağını:)))normal şartlarda küsmem gerekiyodu demi:)))bugün arsızlığım tuttukaydirigubbakcemile3

tmm onuda sen yap getir sana zahmet termosa koy sıcacık kalır

oldu tamam termosa koyar getiririm:)))elektiriğin geldimi???gerçekten aç kalacazcokacimcoook

evet küsersin ne nazlı bişey olduğunu bilirim :))

elektrik geldi canım nete giremezdim elektrik olmasa :)
yada dur kandırayım sizi ay halen gelmedi ya şu lanet olası elektrikler hay allah mikserede fırınada elektrik lazım napsam

Son düzenleme:
leptap ya seninde şarjı vardır belki dedim:))tüh tüh tüh neolacak şimdi:))))

büyüüüük günnnn nevin ve petibör büsküvileriiiiii

sbnmcimm kac gıbı gıdecez canım ona gore geleyimmm sana dogruu

tatlım sevalide alıcaz bi arkadaş abdullahpaşada oturuyo saat 1buçukta bana dogru gel istersentam 1buçukta senle buluşuruz çeyrek kala sevali almış oluruz 2 dede nevinde oluruz ok mi

nan nevin seni böle tahmin etmezdim

şebnem saa geliyom

nan ben nere gelicem elimde bi adres bile yok:)

yarın telinizi açık tutun yoksam herif beni caddelerde gezdirir durur

üstünede bi arabada laf işitirim

slm bana puan falan vermişsin sağol ama anlyamadım neye verdin canım :)

datlum beni arayabilirsin :)))yarın migrosun oraya geldiğinde ara yönlendirelim seni

tatlım sevalide alıcaz bi arkadaş abdullahpaşada oturuyo saat 1buçukta bana dogru gel istersentam 1buçukta senle buluşuruz çeyrek kala sevali almış oluruz 2 dede nevinde oluruz ok mi

tamma tatlım 1 bucukta aşagıdan zilii şangırdatırıım

nevin nerdesin kızzz yoksamm gelicez dıyeee anennleremi kactın gıttınn

gezerti karılar sizi bakın alişim nasıl akıllı masasında sınavına çalışıyor cık cık cık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…