Elaziğ///23

günaydın kızlar
yengemin 2gündür beyin ölümü gerçekleşti bekliyoruz işte
bi mucize çıkmadık candan ümit kesilmez diye düşünüyoruz
oğluna psikolog getirdi dayım o anlattı
annen hastanede hasta ama aramıza dönebilirde dönmeyebilirde kendini buna hazırla gibi konuşmuş
dua edin

Sebnemcım Allahım su mubarek aylarda sesımızı duyar ınsallah canım...
morallerınızı bozmayın desekte elde olan bişey deıl maalesef...
Allahım onu esıne yenı dogmus bebegıne,öbur yavrusuna bagıslasın acil şifalar versın ınsallahhh...
Cok zorr cookk...
Allahım yanında olsun yengenın

RABBİM ŞİFA VERSİN ŞEBNEM (((

ALİŞİM
benim annem nevşehirde onlarda bazen haftasonları diva ibişe gidiyolar
memnun kalmışlardı
umarım sizde iyi bi tatil geçirirsiniz

sbnm çok üzüldüm yengene ya. rabbim şifasını versin şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine. Yinede çıkmadık candan umut kesilmez. Rabbim çocuklarına eşine bağışlasın inşallah.

dimple bakalım bizde deneyelim bi dedik. hayırlısıyla dönünce paylaşırım fikirlerimi.

evt oylede tatlımm ben hergunn zatennn gunluk temızlık yapıyorummm ekstradannn toz alma supurge sılme bunları gunluk yapıyorum ztennn ama dıptenn 2-3 ayda bır halılardan duvara, cama kadar dıpten temızlıgııı kadın alıyorumm ıkı gun ust uste gelıyuoo ev pırıl pırıl oluyo 2- 3 ay bırr dıpten temızlık ıstıyo evım amam oyle 2 hgaftadaa kırlnemıyo evımmm cunku ben sureklı yaptıgım ıcınnn bez elımden dusmezzz :) ama sende haklısınn benımm 1 cocuk oyle yapıyoo senın 3 cocukk allah yardımcın olsunn tatlım
bu aradaa sebnemcımm cok uzuldummm rabbım yardımcınız olsunnn aılesıne de buyuk sabırlar versın merak ettıgımm nedennn anne oyle o duruma geldıkıı dogum esnasında bır sorunmu nolustuu yoksaa gebelıkten once rahatsızmıydı
alıscım nevıncımm sızlwerde kocaman opuyorumm

Herkesın ramazan bayramı mubrek olsun canlar... Allah sızler ıcın hayırlara vesıle etsın ınsallah...

AAAAAAAAAAAAA kimse bayramlaşmaya gelmemişmi

bi ben bide özebus

herkezın ramazan bayramı mubarek olsun rabbım hayırlara vesıle etsın

herkese iyi bayramlar
arefe gecesi yengemi kaybettik çok acıydı iftardan 10 dk sonra
3gündür ananemlerde taziyesindeydim
herkes çok kötü
teyzemin ayakları kilitlendi üzüntüden sürüterek yürüyo
işte bitti gencecik bi hayat
herkes evine dağılacak dayım oğluyla başbaşa kalacak
bebek hastanede bi iyi diyolar bi kötü
iyi olur inşallah da abisine destek olur hoşşşş abisi onu kabullenecekmi bakalım
allah bebek içinde hayırlısı neyse onu versin

bana gelince iyi sayılırım aklıma geliyo ama inanamıyorum yakıştıramıyorum

allahım kimseye evlat acısı vermesin göstermesin ailesi elleri bomboş döndüler hataya memleketlerine
10sene önce düğüne gelmişlerdi konvoyla gelin getirmiştik köye
10 sene sonra konvoyla köye mezarlığa götürdük

Sebnemcım Allah rahmet eylesın,basınız saolsun canısı... Allah aılesıne sabırlar versın...
Cok acı cookk... Icım tuhaf oldu gozlerım doldu ınan... Allahım esıne de sabırlar versın...

şebnem abla çok üzüldüm yaa Allah rahmet etsin,ailesine sabır versin ne denirki başka..bebişin önünde zor bi hayat var Allah yardımcısı olsun..

şebnemcim
Allah rahmet eylesin

mekanı cennet kabri nur olsun

nevin bayramın 3. günü aradım cevap vermedin duymadın heralde

haberin olsun

günaydın kızlar. sbnm çok üzüldüm. tekrar başınız sağolsun. nevin nasılsın, bebiş nasıl iyimi?
dimple diva ibis fena değildi. ama tekrar gidermiyiz,hayır. yani ordansa kızılcahamadaki oteller daha iyiydi. en çokta havuzlar bana pek temiz gelmedi. gerçi bizim kız simitle büyük havuzundan çıkmadı, çocuk havuzuna girmeyeceğim dedi durdu. büyük havuzunda ayaklarını çırpa çırpa baştan başa yüzdü. üstelik beni bırak diye kıyameti koparıyodu. herkes kızıma hayran hayran bakıyodu. zemuszemus

alişim

hadi ya ben gitmedim ama fırsatımız olsa 2 günlüğüne gitmeyi düşünüyodum

kızınada maşallah benim oğlumda öyle yüzmeyi öğrenmişti:)))))))))

kızlar mrb
geçmiş bayramınız kutlu olsun
koydeydim kaçgündür ben gittigimde kk ya girilmiyordu ..
sebnemcim çok üzüldüm canım rabbim geride kalanlarına sabır versin allah rahmet etsin inş
neyse herkes kib öptm

günaydın kızlar nerdesiniz? kimse uğramamış buraya ya :sinifsinif:

sbnm basınız sagolsunn gencecık hayat ıstee bu dunya boyle bır an varsın bır an yoksunn herseyy ruya gıbıı sankı hıc yasanmamaıs ama insanın içi burukkk bende bundan ıkı ay onceee yegenımı kaybettıogımdee kendımı kotuu ve herseyınn gecıcı oldugunu bır kez daha ogrenmıstımmm kaderımız neyse onu yasayacagız otesii yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…