Elaziğ///23

kızlar elazığda en iyi cildiye doktoru nerde ya ...acil..gitmem lazım...ya çağrı tıp merkezindekine gittim...pek memnun kalmadım

eski devlet hastahanesi şimdiki eğitim ve araştırma hastahanesinde İLKER ERDEM diye bir cildiye uzmanı var adam işinde hakikaten uzman canım eskiden cüzam hast.başhekimidi.ben doktoru ufuk tıp merkezinde tanıdım benimde cilt problemim vardı şükür iyileştim.daha sonra kontrole gittiğimde eğitim ve araştırma hastahanesine gittiğini öğrendim.kesinlikle tavsiye ederim.

saol canım,benimde saçlarım çok dökülüyor oyüzden gitcem..

selam kızlar

bebeğim iyice azdı ağlamaları bitmiyo
bu güm dr a götürdük
kaka tahliliği yapıldı parazit çıktı

çok şaşırdım çünkü temizliğe çok önem veriyorum hatta ellerimi sabunlamaktan buruş buruş oldu çatladı

iki günde sanki 10 yaş yaşlandım

cnm dikkat et kendine dimplecim

biliyonuzzmuuuuu ben nevinle tanıştım kahveye gittim onaaa çokkk güzel çoookk şeker bi hatunnn

çok geçmiş olsun dimple canım anlaşıldı şimdi neden bebiş huzursuzmuş ya (

şebnem hanım siz öyle değilmisiniz :)) sizde çok güzel çok şirin çok sıcak çok çok çoksunuz :))

aaaaaaaaaaaaa

gıcıklar niye buluştunuz

çabuk çarşıya gelin bi kahve içelim bi yerde

slm kızlar nhbr? geçen hafta salı akşamı ani bir kararla elazığa geldik. cumartsei günü de ankaraya döndük. eşimin anneannesi vefat etmişti. bizde duyunca apar topar elazığa geldik. keşke müsait olsaydım da hepiniz görebilseydim. bak okuyunca heveslendim. ama o hengamede gelemezdim ya. halbuki kaç kez aklımdan geçtiniz. inşallah yaza temmuza geldiğimde buluşuruz artık.

bu arada dimplecım çok geçmiş olsun. elazığın suyuna çok güvenme derim. çünkü benim kızım 10 aylıkken kayınvalidem normal su vermişti. kızım gastroenterit oldu hemen. ve havale geçirdi. 3-4 ay ateşini düşürememiştim. aman 2 yaşına kadar ateşine dikkat et canım. şimdi nasıl nazlıdır bebişin. yine şanslısın senin yanında ailen var. ben bide o hallerini tek başıma çekmiştim. artık ayağa kaltığımda yorgunluktan,uykusuzluktan başım dönüyodu. şimdi aklıma geldikçe içim daralıyo ya. ne günlerdi.

nelere katlanıyoruz ya :)) onların bi gözlerimizin içine bakıp gülüşüne değer herşey...

alişim zaten hazır su kullanıyoruz
bide bebeğe kaynamış su veriyorum
ama nası olduysa yinede kapmış
bide bu hastalık çoğu zaman iyi yıkanmamış sebzelern ve sudan geçiyo
benimki annesütü alıyo diye bir iki çay kaşığı su veriyorum

dr hasta olan biride kucağına almış olabilir dedi

kızlar önümüzdeki hafta yeni belediye iş merkezinde cafe hayal de buluşakmı

gelmiyen şişman tosuncuk olsun

aaaaaaaaaaaaaa

aklıma ne geldi
bingöl kara yolu üzerinde 6 tonluk kaplumbağa bulunmuş

belki elazığa da gelirdi

google yazın 6 tonluk kaplumbağa diye
acayip bişi

benim ağzım iki saat açık kaldı

Iyı geceleeeeerrrrr hanımlaaarrr...
Dımplecım alişim cook cok gecmısler olsun guselıkler...
Bende 1 haftadır yalnızım,bır okadar daha surecek sanırım
Sabahcıydım öglencı oldum aksamları gırebılıyoru ancak...
Opuyorum sızlerı...

dimplecım zaten sakınan göze çöp batar. ben geçen hafta o kadar yollarda filan dikkat ettim. annemlerde peşinde dolaştım. bi geleceğimiz gün kayınvalidemlerde kaldık. yaınvalidemde kayınpederimde gripti. ve dünden beri benim kızımda grip. sonuç sen ne kadar dikkat edersen et yinede çocukların direnci az olduğundan hemen çevredeki kişilerden kapıyolar hastalıkları. yani bende stres yaptığımla kaldım. ne diyeyim artık. Allah daha beterinden korusun yavrucuklarımızı. özebus sanada Allah sabır versin işin zor valla. gerçi bizimki evde ve doktorda ne oluyo. dün sabaha kadar sadece ben başında durdum. bi elimde ateş düşürücü bi elimde ateş ölçer. ama çok şükür sabah biraz iyiydi yavrum.

ok dimple yeri belirledin saatide ayarla canım gelmeyen şişsin dediğin gibi..

tmm p.tesiden sonra onuda beliryelim

buarada bu mesajları diğer kızlarda görsün

ok bende varım

güzellikl vallahi uğrıycaktım olmadıı çok özür dilerim ama sözzzzz yaa ben bigün ögle yemegi alıp gelcektim ya yicektik sözzz unutmadım

tamam diğer kızlar görsün

önümüzdeki hafta

yeni belediye çarşıs cafe hayal de bulşuyoruz bi kahve içmeye

kızlar kızımın hasta olduğunu söylediğim halde 2 gündür kimsened bi geçmiş olsun dileği gelmedi. Aşk olsun sizlere:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…