Elaziğ///23

alisimcim çokk özür dilerim ya bende kaçırmışım ben özgülün hamileleliğinide kaçırmışım facede ögrendim
çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl

dimple mümkünse pazartesi ve salı olmasın olurmu:kedi:

alişim nasıl oldu cnım kızın iimi artık
bende hiç farketmedim ya

e nezman buluşuyoruz :)

kızlar elazığdan getire getire grip getirdik. kızm hala öksürüyor. bense daha yeni yeni toparladım. yavrum nasıl dayanıyor diyorum bazen. hepinize de teşekkürler.

bu arada buluşma fotosuda isterim. merak ediyom sizleri. gerçi sbnm'i gördüm ya. süper hatun. darısı sizlere. bide sizleri göreyim ya.

düzeldimi kızın canım..

bunlar gene ortada yoklar :)) eğer olursa birgün söz sana resim yollayacam :)

alooo kızlar sesim geliyomu ayarlasanıza hadiiii ama

kızımda bende şu an daha iyiyiz kızlar. bu arada ne yaptınız toplanma işini. yatınmı toplanacaksınız?

evet alişim
kızının iyi olmasına sevindim
bu arada hangi dr a götürüyosun
çocuklar için şöyle adam aklllı bi dr bulamadım

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAAAR
PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12:45 DE
CAFE HAYAL DE BULUŞUYORUZ

tamammı mazereti olan hemen bildirsin

dimple ben ankarada oturduğum için eşimin çalıştığı hastanedeki çocuk uzmanına götürüyorum.
ama elazığda olduğum dönemlerde erol kurtoğlundan çok memnun kalmıştım. hatta onun ilaçlarının üstüne tanımam. kızıma ankarada kaç doktora götürüp yinede ateşini düşürememiştim. böyle 2-3 ay sürmüştü ve o ara elazığa geldiğimde annemle beraber Erol Kurtoğluna götürdüm ve verdiği ilaçlardan sonra kızımın ateşlenmsei kesildi çok şükür. ben orda olsam sürekli ona götürürdüm.

ok bende varım saat kaçta ama hayal olmasa edem olsunmu dimple
,

tmm kızlar ben uyarım size
kız şebnem seni nasıl tanıcam kırmızı gül tak olrmu

slm hatunlar nasılsınız bakalım
ya özebuş hamileymiş yanlış okumadıysam geçmişe bakamadım tam olarakda bi topikte gördüm çok sevindim tebrik ederim özebuşcum

tamam nevin sende fular tak boynuna tanıyamayabilirim seni :)))))))

bu topiği yeni gördüm selam hemşerilerim a.s. benimde memleketim burnumda tütüyor valla gözlerim doluyo elazığ adını duydukça :a015:

X