Elaziğ///23

nevin durumum çok parlak değil
şafak sayıyorum

kadın işini bi türlü halledemedim
çok takıyorum bu işe

bana gelenin no vereyim ama sanmam hergün bi kaç saatliğine geleceğini günlük gider genelde istersen sor gene kızkardeşini felan ayarlar
konuşmak istersen no vereyim

teşekkür ederim canım iyiyim çiçekçiyim ben hayatım.oturuyorum işte boş boş :1rolleyes:

hastane cad.özlem çiçekçilik bi şubede üniversite yolunda var dsi b kapısı karşısı yine özlem çiçekçilik ben üniversite yolunda olandayım canım.

hem buradaki kızlar neden bi yerde toplanıp tanışmıyorlar merak ettim.aranızda organizator yokmuuuuuu

çiçekçiler organizasyon işlerinede bakıyodu dimi :)))

nevincim kızım hakikaten çok cadı. 2 yaşına eylülde girdi. senin ilk olcak inşallah demi. resimdeki kızlar kim merak ettim.

evet ozebus iyice ağırlaştım
bebeğin kafası daha önceki sezeryan dikişlerimin altına yerleştirmiş çok acı veriyo
bide malum bölgede varis oluştu o piyangoda bana vurdu

Dimplecim canim Allah kolaylik versin sonlara yaklastin artik hayirlisiyla dogumu da atlatirsin insallah

Valla bende dün temizlige kalktim camlar perdeler derken ne var ne yok yikadim sildim
ama canim çikti resmen simdide bel agrisindan kivraniyorum kendim ettim kendim buldum
ama yapmayincada olmuyo iste

sizlerde iyisiniz insallah
Nevincim sende tedaviye baslamissin Insallah Allah sanada hayirli saglikli bi bebis nasip eder hadi hayirlisi bakalim insallah iyi haberler verirsin bize

nevincim kızım hakikaten çok cadı. 2 yaşına eylülde girdi. senin ilk olcak inşallah demi. resimdeki kızlar kim merak ettim.

canım resimlerdeki benim kızım o genç kız oldu artık biri oğlan ama küçük olan o yiğenim :)) benim ikinci olmuyor.tüp bebekle oluyomuş sadece bende artık başladım tedaviye :)
şimdi senin kızın en güzel zamanı ya kesin kaşlar çatık sürekli bakışlar sert geziyordur bilmişliğinden.. ölüyorum kız çocuklarına ya

aykızz sağol canım dualarınızı bekliyorum.sizde sağlıkla alırsınız kucağınıza inş.

Son düzenleme:
merhaba siyerracım sende benim gibi elazığlı olupta ankaradamı yaşıyosun

nevincim ınşallah Allah gönlüne göre verir. bende ikinciyi fazla ara vermeden düşüneyim diyorum seneye eylül gibi bakalım hayırlısı

evet bende ara vermeseydim belki bunları yaşamayacaktım çok zor bi durum valla
bence ara verme hiç

nevincim sen bi konuşsan olurmu
bide güvenilir olsun. ne olur temizliği iyi olsun arkasından gezemem

haftada 2 gün 1 e de razıyım
2 yada 3 saat liğine

valla çok dua ederim sana

nevincim sen bi konuşsan olurmu
bide güvenilir olsun. ne olur temizliği iyi olsun arkasından gezemem

haftada 2 gün 1 e de razıyım
2 yada 3 saat liğine

valla çok dua ederim sana

vay duadan kandırıyon beni :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ben konuşurum gelir temizliği ii sen söylersin düzenini o yapar güvenilir.yıllardır bana geliyo daha geçen sene öğrendim sigara içtiğini hiç içmezdi ev kokmasın diye çok konuşmaz bişey sormaz işine bakar ablam. severimde kendini.yani seni yormaz bi tlf ucunda canım yeterki iste :)) 2-3 saatliğine değilde 8 den 12 ye kadar gelir. sen ayarlarsın artık canım

Son düzenleme:
merhaba bende geldim uzun zamandır forumu takibediyordum ama üye olmak yeni nasiboldu :)))bende Elazığlıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…