Elaziğ///23

günaydın kızlar. sbnmcim aramıza dönmüşün. hoşgeldin. bu arada aramıza yeni arakadaşlar katılmış. efsanecim sende hoşgeldin. ben haftasonu kızımla uğraştım. alışverişe gittik. temizlik yaptım. şimdide dinlenmeye işe geldim. ev iş yerimden daha fazla yoruyo beni ya.

teşekkür ederim canım.Allah kolaylık versin,işin zor :)))))) :uhm:

nevin

yarın akşam evi tarif edicem gelicek
bakalım ne olacak

şebnem

ya ocağın 2 si yada 4 ünde olacak

alişim

çok şükür daha iyiyim

günaydın şekerler
dimple 1 aydan az kalmış yani
alisim döndüm tatlım :)
benimde oğlan beni köçek etmiş hergün okula götürtüyo getirtiyo buaradada seervisede para veriyoruz bahane çok snle gitmek çok güzel serviste güzel şarkılar çalmıyo servis çok kalabalık napalım artık hergün götürüp getiriyorum ama olurda gelemezsem servisle gidiyo dönüşlerde işte böle uğraş dur ödevler fotokopiler havada uçuşuyo

oooo şebnem işin zor valla. gerçi ben daha 2,5 yaşındayken etrafında dolaşmaktan yoruluyorum bide ilerde dersleri etkilenince artık düşünemiyorum.

şebnem 15-20 gün kaldı
sizin öğretmen ödev işini biraz abartıyo
bi günde bi dergiyi bitirtiyo
herif jet

ozebus_41 ben hala alışlamadım çayırovaya...daha doğrusu gebzeye,gebzeye gidip geliyoruz alışveriş için.evlendim,3 gün sonra gebzeye gittim,10 ay sonra eşim askere gitti evimi bırakıp elazığa geldim.3 aydır elazığdayım.inşallah 1 ay sonra evime gidecem. :teytey: gebzeyi değil ama evimi çok özledim. kaydirigubbakcemile3

Efsanecım hakkaten alısamamakta haklısın,Allah kavustursun cnm ya gercekten zor...Benım esım hep asker ve hep yolunu gözluyorum suan bıle yalnızım ve bır 20 gun daha yalnızım... Insallah senın ıcınde tez zamanda gecer canısı...

ozebuscum çok teşekkür ederim canım.canım sizide Allah kavuştursun inşallah.Rabbim hep yanlarında olsun sizinde tabii...

dimple ama eve ödev çok gelmiyo buara kitap gönderiyo okuması için hergün bi hikaye kitabı

ne bilim dün akşam p dergisiyle 3 fotokopi değilmiydi
yani yeğenim öle yaptı

ama yiğenin okulda p dergisini yapmamıştır diye eve gelmiştir benimki okulda yapmıştı mesala o 3 fotokopide matematikdi pazartesi verdi çarşambaya yapılacak demiş salı günü hayat bilgisi var matematik yok diye bak bugün götürcek fotokopileri e 2güne 3 fotokopi az bile deilmi bugünkü ödevde 10tane cümle yazılacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…