Elaziğ///23

kızlar ben doğum hazırlıklarına başladım
bu gün zıbınlar falan yıkandı şuanda annemle nöbetleşe ütülüyoruz
belki biraz sonra çantamı hazırlarım

2323

ben yeni mahallede oturuyorum sen nerde oturuyosun

canım ben hastahaneler cad.oturuyorum.eğer yeni mahallee oturuyosan o zaman iş yerime yakınsın demektir.araştırma hast.aşağısında büyük bi çiçekçi dükkanı var dsi'nin karşısında özlem çiçekçilik diye dikkatini çekmiştir belki işte ordayım ben.bu arada hamileymişsin allah yardımcın olsun canım.umarım sağlıklı ve rahat bi doğum geçirip bebeişini alırsın kucağına.

günaydın kızlar, nasılsınız? dün kızıma tuvalet eğitimine başladım. her 15 dakikada bir çiş yapmaya gidiyoduk.kaydirigubbakcemile5 çok yoruldum. şimdi kızıma bakıcısı bakıyor. bakalım şimdiye kadar bir kazayla karşılaşmadık. inşallah sorunsuz geçiririz bu dönemi.

tamam tamam şimdi anladım yeni mah.namık çiftçi cad.daha yeni dınk etti anlayacağın kusura bakma şekerim

olabilir canım

bazen insan o anda hemen düşünemiyo

bu günde hava güneşli

yürüyebilseydim dışarı çıkardım

nıye yuruyemıyorsun dımplecım,ıyıce agırlastın deıl mı son gunlerın senınde...Allah kurtarsın tatlısım...

herkesı opuyorum canlar...

evet ozebus iyice ağırlaştım
bebeğin kafası daha önceki sezeryan dikişlerimin altına yerleştirmiş çok acı veriyo
bide malum bölgede varis oluştu o piyangoda bana vurdu

kızlar

bana acil tarafında temizlikçi lazım
hafta iki gün 2-3 saat liğine
lütfen tanıdığınız bildiğiniz varsa söyleyin

dimplecım Allah kolaylık versin. sen böyle anlatınca bak benim sorunlu hamileliğim geliyor. ben 5. ayımda trfaik kazası geçirmiştim ve son dört ay sürekli yatakta geçirdim. çok kötüydüm. anlatsam başımdan geçenleri roman olur. hala üzerimden atamadım düşün yani. onun için beterin beteri var. bundan emin ol canım. halimize şükretmekten başkada elimizden bişey gelmez. hele bi sıpayı sağlıcakla kucağına al, hepsi unutulur canım benim. biliyorum kolay değil ama sabretmekten başka yapacağımız bişey yok. bu arada bızdığın resimlerini koy buraya merak ederim ha.....

evet ozebus iyice ağırlaştım
bebeğin kafası daha önceki sezeryan dikişlerimin altına yerleştirmiş çok acı veriyo
bide malum bölgede varis oluştu o piyangoda bana vurdu

kızlar

bana acil tarafında temizlikçi lazım
hafta iki gün 2-3 saat liğine
lütfen tanıdığınız bildiğiniz varsa söyleyin

ah canım benım cok zordur emınım,hayırlısyla bıtecek ınsallah sıkma canını...Sag salım kucagına alda gerısı gelır canısı...

Alişim sende haklısın canım,cok gecmıs olsun senınde yasadıgın kolay deıl 2 cumleyle cok ıyı anladım...

alişim ozebus

çok sağolun

doğru diyosunuz Allah beterinden saklasın
inşallah lohusalık döneminide atlatabilirsem bende iyisi yok
2. doğumumda kötü bi lohusalık geçirmiştim
inşallah aynısını yaşamam
en büyük korkum

ya kızlar bu sbnmcsm nerde yaw? beni buraya o alıştırdı. şimdi kendisi yok ya? hiç sesi çıkmıyor?

günaydınlar hayırlı cumalar kızlar nasılsınız
dimple durumun nasıl canım kadın ayarladınmı
alişim sen nasılsın canım

nevincim canım iyiyim ne olsun, kıza tuvalet eğitimi vermeye çalışıyorum. ama iki günde işi kaptı kerata.:ecrin_bebek: annesine çekmiş,zeki kızım benimkaydirigubbakcemile5 sen nasılsın. sende hamilelik için tedaviye başladınmı,yanlış hatırlamıyosam öyle bahsetmiştin dimi

nevincim canım iyiyim ne olsun, kıza tuvalet eğitimi vermeye çalışıyorum. ama iki günde işi kaptı kerata.:ecrin_bebek: annesine çekmiş,zeki kızım benimkaydirigubbakcemile5 sen nasılsın. sende hamilelik için tedaviye başladınmı,yanlış hatırlamıyosam öyle bahsetmiştin dimi

kaydirigubbakcemile3alemsin canım tabi kimin kızı kaydirigubbakcemile3

iyiyim hayatım iş yerinde oturuyorum öyle boş boş işler durgun esnaf olmanın dezavantajı işte sağlık olsun yinede çok şükür.sen nasılsın.

nevin durumum çok parlak değil
şafak sayıyorum

kadın işini bi türlü halledemedim
çok takıyorum bu işe

allahım şimdi nekadar cadıdır kızın.bilmişlikte vardır tabii.
bende iiyim canım evettedaviye başladım iğnelerimi vuruyorum hergün göbekten adet olmayı bekliyorum canım hayırlısıyla hayırlı bir bebişimiz olur bizimde.
2323 senden nbr ne iş yapıyon

X