Elaziğ///23

ayyy bana yazdıgın gelmdi bekliom bende cnm özür dilerim vallahi

bende çalışmıyorum gün gün gezme gezme geziyorum ya ramazan geldi diye bütün günler peşpeşeydi gezdim tabii pasta yedim ama çok deil diyetteyim:)

oooo afiyet olsun hanımefendi

ben sıcakta cesaret edemiyorum dışarı çıkamıyorum

bişeydiyimmi arabayı kocaya vermiom açıyom klimayı geziyom iyimi:)

iyi yapıyon ben bizim arabayı sürmeye korkuyom hem büyük hemde herüf yeni aldı çarparsam dilinden kurtulamam
diyom bana küççük araba al bakalım niyeti var

serin niye kızdıki geçmişi okumadım

yok kız kızmadım cay servisi yapıyorum içeriye -tatlicadiarzu- kalkıp alamaz

ahh ahh bende hep dietteyim ama nedense kilo verdirmiyor benimki aldıran cinsten:gitme:

yanii bilmemm kızmış olabilir diye düşündüm çünkü yazısı bana gelmedi ve çaymı almaya gidiyon yoksa çaymı demliyon nerdesin felan yazdım da

bana büyük küçük farketmez çünkü ben mağdurları oynuyorum:)naptım biliyonmu kısa etek giydim minibüse binmemmi istemezsin heralde gibi laflar ettim vallahi bişey demiyo hatta kendiş arabayı bırakır oldu

delikafadulden iyimiş kız benimki veriyor ben beceriksizim ders alıyorum şimdi bakalım kac saat daha sürecek

yarın yine direksiyon eğitimin var ama kadında depresyona girdi korkuyorum kendine birsey yapar diye :roflol:

seriin gelmiş
hee valla geziyorum gün gün bu kış 7 günüm vardı işte hepsi bu ay bitti
ekimde tekrar başlıyo
diyeetttt le yatıp diyettle kalkıyorum dimple sen kilo aldınmı hamilelligin de

yazılar cok gec mi gidiyor ne ben yazalı saatler oldu hatta ben geleli ama sebnem yeni görmüş yazdıgımı

X