Elaziğ///23

çok iyi olur böyle topiğin bir amaca hizmet ettiği söylenemez ben ne zaman gelsem kimse yok herkes baska baska topiklerde haklı olarak ne yazacak ki tek basına sarkı mı?
ama saati olsa herkes birarada olunur bir konuda sohbet ederiz ,tanısmıs oluruz bence cok hos olur sonucta hepimiz aynı memleketteyiz konusulacak sey cok olur biz bunu diğer arkadaslarımızla paylasalım onlarında fikrini alalım

Evet canım olabılır aslında... Sadece gırdıgımızde arkadaslarımızla selamlasabılıyoruz,öbür türlü dedıgın gıbı tek basına olmuyor...Ama bısey sordugunda cvp alabılıyorsun en azından,ne topikler var kaile bıle almıyolar...
Bende yenı geldım daha 1 ay oldu daha hıcbır yerını bılmıyorum elazıg'nın,bır kere gıttım... Ama cok sevdım merkezi...

ben dogukentteyim
bu saat olayını konuyu acan arkadasımız belirlesin neticede topiğin sahibisi odur ben calısmıyorum calısan arkadaslarımız vardır belki ona göree belirlensin

topiC SAhıBi diye bişi yok hepimiz buranın yerlisiyiz
SAAT farketmez

o zaman kim saati belirleyecekse belirlesin yarından itibaren gelelim hemde ramazan baslıyor hos vakit gecer diye düşünüyorum

hadii ben belirledim sizde uygun olup olmadığına karar verin akşam saat 10
günaydın buarada

slm kızlar serincim sende aramıza hoşgeldin canım valla şçay saatine hep gelmeye çalışırım
hayırlı ramazanlar elazığın datlu karılarııı

benim çayımm yokkk ama olsun ee hani dimple hani özebus
seriincim çalışıyomusun ndn elzdasınız

evet ,gelmediler oysaki saat belirtilmişti belki işleri cıktı
yok canım calısmıyorum evde kilo alıyorum -tatlicadiarzu-

X